LKL ketvirtfinalio serija tapo lygi – 1:1

2018.05.14

Klaipėdos „Neptūnui“ antrose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio serijos rungtynėse Pasvalyje nepavyko įveikti vietos „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų. Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiajame kėlinyje pirmavo 11 taškų skirtumu, tačiau ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai kovėsi galingiau ir iškovojo pergalę rezultatu 92:87.
Taigi, „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių lygybė – 1:1.
Rungtynes Pasvalyje klaipėdiečiai pradėjo galingai – po Laimono Kisieliaus ir Renaldo Seibučio dvitaškių išsiveržė į priekį – 4:0, dar po kelių akimirkų tritaškį smeigė Jerry Johnsonas ir komandas jau skyrė 6 taškai – 7:1 (1 iš 2 baudos metimų pataikė Pasvalio ekipos žaidėjas Osvaldas Olisevičius).
Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui R. Seibutis dvitaškiu skirtumą padidino iki dviženklio – 14:4 ir neptūniečiai ir kelis kartus pirmavo tokiu pat skirtumu – 16:6, 18:8, 30:20, 36:26. Komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką iškeliavo klaipėdiečiams pirmaujant 8 taškais – 48:40.
Trečiajame kėlinyje po R. Seibučio dvitaškio neptūniečių pranašumas buvo išaugęs iki rekordinio 11 taškų skirtumo – 56:45, tačiau tuomet pasvaliečiai, į priekį tempiami Traviso Hughiso, Viačeslavo Babrovo ir Jahenns-Ley Manigato, sužaidė atkarpą 14:3 ir išlygino rezultatą – 59:59.
Negana to, puolimo bangą pagavę aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje atitrūko ir 8 taškais – 76:68, tačiau klaipėdiečiai nepasimetė ir grįžo į žaidimą – 77:78. Šiomis svarbiomis akimirkomis dvitaškį pataikė Mindaugas Kačinas ir tritaškį smeigė Brandonas Fieldsas.
Kitoje aikštės pusėje „Pieno žvaigždės“ išnaudojo V. Babrovo ir T. Hughiso duetą ir aikštės šeimininkai vėl priekyje – 84:79. Dar po kelių akimirkų J. L. Manigato dvitaškiu su bauda padiidino atotrūkį iki 7 taškų – 88:81.
Nors dar po tritaškį pataikė Vytautas Šulskis ir B. Fieldsas (87:90) ir prie baudų metimo linijos stojęs M. Kačinas turėjo progą sumažinti atsilikimą iki minimumo, tačiau jo abu baudos metimai skriejo pro šalį ir pasvaliečiai šventė pergalę – 92:87. Paskutinę sekundę du baudos metimus pataikė Martynas Varnas.
„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“ – 92:87 (17:21, 23:27, 28:20, 24:19)
„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigatas – 22 (6/6 dvit.), Trevonas Hughesas – 16 (3/5 dvit., 1/5 trit.), Viačeslavas Bobrovas – 15, Tomas Lekūnas 12, Martynas Varnas 10.
„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas – 25 (6/7 dvit., 3/6 trit., 23 naud. balai), Renaldas Seibutis – 18 (6/11 dvit., 2/7 trit.), Vytautas Šulskis – 12, Tomas Delininkaitis – 9, Laimonas Kisielius – 7, Edgaras Želionis – 5, Simas Galdikas – 4, Mindaugas Kačinas ir Jerry Johnsonas – po 3, Matas Jucikas – 1. Arūnas Mikalauskas ir Laurynas Beliauskas nerungtyniavo trenerių sprendimu.
Klaipėdiečiai pralaimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 28:33 ir šiek tiek dažniau klydo – 21:17.

Šiame susitikime netrūko emocijų, nervų proveržių bei techninių ir nesportinių pražangų. Techninėmis pražangomis buvo nubausti „Pieno žvaigždžių“ legionieriai J. Manigat ir T. Hughesas. Taip pat nesportinę pražangą užsidirbo ir jų komandos draugas Steponas Babrauskas.
Nesportine pražanga buvo nubaustas ir „Neptūno“ krepšininkas Laimonas Kisielius. Visos šios nuobaudos buvo skirtos dar iki ilgosios pertraukos. Techninę pražangą ketvirtajame kėlinyje užsidirbo ir Tomas Lekūnas. Dar vėliau techninę pražangą užsidirbo ir „Neptūno“ atsarginis suolelis.
Trečiosios „Neptūno“ ir „Pieno žvaigždžių“ ketvirtfinalio serijos rungtynės vyks gegužės 19 dieną (šeštadienį) 17 val. Klaipėdoje. Bilietus platina BilietaiLT. Juos įsigyti galite paspaudę ČIA.
Ketvirtosios rungtynės vyks gegužės 22 dieną (antradienį) Pasvalyje. Jei reikės penktųjų serijos rungtynių, jos vyks 24 dieną (ketvirtadienį) Klaipėdoje.