Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ Prienuose patyrė apmaudų pralaimėjimą (3 video)

„Tete-a-Tete Casino – LKL” reguliariajame sezone apmaudų pralaimėjimą pralaimėjimą patyrė Klaipėdos „Neptūnas“ (18/15). Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 89:96 (27:22, 26:21, 20:26, 16:27) buvo priversti pripažinti Prienų–Birštono „Vytauto“ (17/16) komandos pranašumą.

Po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai turėjo 5, o po antrojo – 10 taškų pranašumą. Antroje mačo pusėje prieniškiai ėmė mažinti savo atsilikimą ir prieš lemiamą atkarpą komandos skyrė jau tik 4 taškai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nervų karu – skirtumas sumažėjo iki minimumo, o po Dariaus Gvezdausko tritaškio prieniškiai išsiveržė į priekį – 77:75 (33 min.). Po Lauryno Biručio metimo su pražanga „Vytautas“ turėjo 6 taškų pranašumą – 84:78 (36 min). Netrukus neptūniečių deficitas išaugo iki grėsmingų 9 taškų, tačiau netrukus jį pavyko sumažinti iki 4 taškų žymos – 84:88 (38 min).

Vis tik paskutinės minutės „Neptūno“ klubui susiklostė nesėkmingai – D. Adomaičio auklėtiniai dvikovą Prienuose pralaimėjo 89:96.

Ši nesėkmė iki LKL reguliariojo sezono pabaigos likus 3 turams neleido neptūniečiams užsitikrinti bent 5 vietos turnyrinėje lentelėje.

Artimiausias rungtynes „Neptūnas“ žais ketvirtadienį, kuomet išvykoje susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Sekmadienį Klaipėdos krepšininkai sugrįš į namų areną, kurioje susitiks su Alytaus „Dzūkija“. Reguliarųjį sezoną klaipėdiečiai užbaigs balandžio 26 d. „Švyturio“ arenoje ir sieks pergalės prieš Šiaulių „Šiaulius“.

„Neptūnas“: Crisas Loftonas 17, Jerai Grantas 15, Arvydas Šikšnius 13 , Laurynas Beliauskas 10, Mindaugas Kačinas 8, Danielis Ewingas 8, Martynas Mažeika 7, Arnas Butkevičius 6, Vytautas Šarakauskas 4, Mindaugas Girdžiūnas 1.

„Vytautas“:
Tomas Delininkaitis 30, Laurynas Birutis 19, Darius Gvezdauskas 14, Regimantas Miniotas 12, Artūras Valeika 9.

17966264 1651919818159121 2056396717793393817 o

Rungtynių eiga

„Vytauto“ krepšininkai startavo atkarpa 5:0. „Neptūno“ taškų sąskaitą tolimu metimu atidarė Chrisas Loftonas. Vėliau Jerai Grantas pridėjo dvitaškį, baudos metimus realizavo Vytautas Šarakauskas. Šeimininkų ekipoje spindėjo Artūras Valeika. „Darbinius“ taškus baudos aikštelėje pelnė Mindaugas Kačinas. Puolėjas kitoje atakoje pridėjo ir tritaškį. Įpusėjus kėliniui „Neptūnas“ varžovus vijosi 12:14.

Rezultatą išlygino V. Šarakauskas, o jį persvėrė į aikštę sugrįžęs J. Grantas. Po Arvydo Šikšniaus tritaškio „Neptūnas“ įgijo 5 taškų pranašumą. Savo tritaškį pataikė Laurynas Beliauskas ir po pirmojo kėlinio Klaipėdos klubas buvo priekyje 27:22.

Antrąjį kėlinį pradėjo antrasis taiklus Tomo Delininkaičio tritaškis šiose rungtynėse. Puikią savo atkarpą tęsė A. Šikšnius puolėjas antrojo ketvirčio pradžioje jau buvo pelnęs 10 taškų. Po savalaikio to paties A. Šikšniaus perdavimo savo pirmuosius taškus pelnė ir Arnas Butkevičius. Netrukus A. Butkevičius pataikė dar vieną sau būdingą metimą akrobatiniu stiliumi. D. Adomaitis stengėsi palaikyti didelį rungtynių tempą – aikštėje iki antrojo kėlinio vidurio jau buvo pasirodę 10 neptūniečių.

A. Šikšnius tęsė varžovų bombardavimą iš toli, tačiau prieniškiai rasdavo savų atsakymų ir kvėpavo klaipėdiečiams į nugarą. Po Ch. Loftono dvitaškio uostamiesčio ekipa pirmavo 40:37 (14 min.). Kamuolį perėmęs J. Grantas nuskubėjęs į greitąją puolimą ataką užbaigė dėjimu. Kėlinio pabaigoje taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pasižymėjo „Neptūno“ kapitonas Martynas Mažeika. Paskutinėje ketvirčio atakoje klaipėdiečiai nuostabiai išpildė trenerio nubraižytą derinį ir Ch. Loftonas kone aidint sirenai padidino skirtumą jau iki dviženklės ribos. Komandos į rūbines išėjo ilsėtis Klaipėdos klubui pirmaujant 53:43.

Po didžiosios pertraukos varžovų gynybą toliau draskė Ch. Loftonas ir M. Kačinas. „Vytauto“ gretose ganėtinai sėkmingai rungtyniavo jaunasis Laurynas Birutis, kuris trečiojo kėlinio pradžioje jau buvo pelnęs 8 taškus. Po Dariaus Gvezdausko taškų „Neptūno“ pranašumas sumažėjo iki 58:53 (25 min.).

Apie savo priminė erdvės susikūręs ir taiklų dvitaškį pataikęs Danielis Ewingas. L. Beliauskas pataikė tritaškį iš bene 7 metrų atstumo – 63:56. Tuo metu oponentų gretose tritaškių bombas toliau smaigstė T. Delininkaitis. Prabilęs D. Ewingas įsismagino – greitoje atakoje pasižymėjo galingu dėjimu. Po trijų kėlinių intriga išliko gyva – „Neptūnas“ pirmavo 73:69.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nervų karu – skirtumas sumažėjo iki minimumo, o po D. Gvezdausko tritaškio prieniškiai išsiveržė į priekį – 77:75 (33 min.). Po L. Biručio metimo su pražanga „Vytautas“ turėjo 6 taškų pranašumą – 84:78 (36 min). Netrukus neptūniečių deficitas išaugo iki grėsmingų 9 taškų, tačiau netrukus jį pavyko sumažinti iki 4 taškų žymos – 84:88 (38 min).