Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

D. Adomaitis: „Laimime ir pralaimime kaip komanda, bet tai yra nepateisinama“ (V. Šeškaus komentaras)

Po pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipai (89:96) Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis neslėpė nusivylimo.
 
„Trečiajame kėlinyje, atrodo, viskas buvo tvarkoje. Laimime ir pralaimime kaip komanda, bet tai yra nepateisinama. Kartais dalykai, kurie yra pasakomi, yra daromi priešingai. Mane tas labiausiai erzina. Žaisdamas išvykoje ir pirmaudamas 10 taškų tu negali paleisti ir atiduoti rungtynių su savo klaidomis. Jeigu kažkas yra metikas, mes paliekame jį laisvą. Kas moka veržtis, mes jam duodame veržtis. Pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Buvo žaidėjų, kurie turėjo padaryti savo konkretų darbą ir jo nepadarė“, – kalbėjo strategas.
 
ADOMAITIS 2017 04 17
 
„Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus: „Vyrai šaunuoliai. Turėdami šitiek iškritusių žmonių sugebėjome laimėti. Turėjome minus 12 taškų. Tomas Delininkaitis parodė, kad yra komandos lyderis. Jis yra žmogus, kuris „traukia“... Dabar taip gerai žaidžiančio antro numerio (atakuojančio gynėjo) nematau net Lietuvos rinktinėje. Aišku, amžius, visa kita, bet tai buvo fantastika. Labai gerai pagelbėjo Laurynas Birutis. Jis atėjo į LKL ir žaidžia antras rungtynes be treniruočių, be nieko. Manau, čia buvo ir sėkmė. Mes laiku pataikėme tuos tritaškius, bet svarbiausia buvo užsivedimas. Kai liko 4 taškai, užsivedė žiūrovai, komanda, visi. Varžovams Prienuose visada sunku žaisti. Varžovai nesusimetė savo metimų. Jie labai gerai pataikė tritaškius pirmoje pusėje, o antroje – ne. Tuo mes ir pasinaudojome.“
 
 
 
Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais ketvirtadienį, kai Pasvalyje susitiks su „Pieno žvaigždėmis“.
 
„Neptūnas“: Crisas Loftonas 17 tšk, Jerai Grantas 15 tšk, Arvydas Šikšnius 13 tšk, Laurynas Beliauskas 10 tšk, Mindaugas Kačinas 8, Danielis Ewingas 8, Martynas Mažeika 7, Arnas Butkevičius 6, Vytautas Šarakauskas 4, Mindaugas Girdžiūnas 1. 

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 30 tšk, Laurynas Birutis 19 tšk, Darius Gvezdauskas 14 tšk, Regimantas Miniotas 12 tšk, Artūras Valeika 9 tšk.


Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai