Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ LKL čempionato kovoms registravo A. Einikį

Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovoms registravo 20-metį Aidą Einikį. Lietuvos čempionate naujų žaidėjų registracija jau pasibaigusi, tačiau lyga leidžia klubams į savo sudėtį įtraukti jaunuolius iki 21-erių metų. Būtent šia išimtimi Lietuvos vicečempionas ir pasinaudojo. A. Einikis tapo 13-uoju žaidėju Dainiaus Adomaičio rotacijoje.
 
Uostamiesčio klubas su perspektyviu žaidėju ilgalaikę sutartį sudarė dar šio sezono pradžioje.
 
A. Einikį drąsiai galima vadinti dar vienu klaipėdietišku produktu – 195 cm gynėjas yra baigęs Vlado Knašiaus krepšinio mokyklą ir rungtyniavo įvairaus amžiaus jaunimo rinktinėse. 
 
Krepšinio specialistai ne kartą yra pabrėžę, kad A. Einikis išsiskiria ne tik taikliais tritaškiais, bet ir sveiku įžūlumu, reikalingu krepšinio aikštelėje. Jis puikiai mato aikštę ir greitai įsilieja į žaidimą.
 
Šiame sezone žaidėjas atstovavo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandai, kuri šiuo metu varžosi Nacionalinėje krepšinio lygos (NKL) finalo serijoje. Vėliau krepšininkas buvo paskolintas Mažeikių „Mažeikiams“. NKL pirmenybėse A.Einikis ant parketo praleisdavo po 24 minutes, įmesdavo po 8 taškus, atkovodavo 2,3 kamuolio, atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 6,9 naudingumo balo.
 
 
 

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai