Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnui“ po dramatiškos kovos nepavyko iškovoti LKL bronzos medalių (video)

Klaipėdos „Neptūnui“ paskutinėse 2016–2017 m. „Tete-a-Tete Casino – LKL” sezono rungtynėse nepavyko  iškovoti bronzos medalių.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po dramatiškos kovos 66:75 pralaimėjo Vilniaus „Lietuvos rytui“ ir pralaimėjo seriją iki 3 pergalių 2:3.

Prieš ketvirtąjį kėlinį neptūniečiai turėjo 9 taškų deficitą, tačiau sugebėjo rasti jėgų atsitiesti. Po Chriso Loftono ir Danielio Ewingo tritaškių skirtumas buvo sumažėjęs iki 2 taškų. Uostamiesčio klubas savo rankose turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau lemiamos minutės sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Itin skaudūs buvo iš Klaipėdos kilusio Deivido Gailiaus tritaškiai paskutinėmis atakos sekundėmis. Išaugusį skirtumą mėlynai balti bandė mažinti griebdamiesi pražangų taktikos, tačiau nuo baudos metimo linijos vilniečiai neklydo.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 23, Deividas Gailius 16, Artūras Gudaitis 12, Adamas Lapeta 9, Margiris Normantas 8 tšk.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 16., Chrisas Loftonas 14, Mindaugas Girdžiūnas 12, Jerai Grantas 9, Vytautas Šarakauskas 5, Arvydas Šikšnius 2, Mindaugas Kačinas 2, Arnas Butkevičius 2, Matas Jucikas 2.

Rungtynių eiga

„Neptūno" taškų sąskaitą metimu iš vidutinio nuotolio atidarė Jerai Grantas. Starto penkete mačą pradėjęs Matas Jucikas taip pat pridėjo dvitaškį, o pasiaukojančiai kamuolį perėmęs Arnas Butkevičius jį perdavė Danieliui Ewingui, kuris išvedė neptūniečius į priekį – 6:5 (3 min.).Taškus greitajame puolime pelnė ir Arvydas Šikšnius. Taiklius baudos metimus pridėjo Martynas Mažeika, o kėlinį užbaigė dar vienas D. Ewingo dvitaškis. Vis tik pakiliai pirmajame ketvirtyje žaidę šeimininkai jam pasibaigus buvo priekyje 24:14.

Antrąjį Kėlinį tritaškiu pradėjo Vytautas Šarakauskas, įsivažiavęs D. Ewingas pelnė 2 taškus su pražanga. Klaipėdos klubas priartėjo iki 20:26, o sužaidus 14 min. komandas skyrė jau tik 4 taškai. Netrukus D. Ewingas rezultatą išlygino – 30:30. Kėlinį užbaigė galingas J. Granto dėjimas. Po dviejų ketvirčių „Neptūnas" varžovus vijosi 38:39. Iki didžiosios pertraukos rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė 11 taškų pelnęs D. Ewingas.

Trečiasis kėlinys neptūniečiams prasidėjo sudėtingai – per pirmąsias 5 min. uostamiesčio ekipa nepelnė nė taško ir sužaidus 25 min. atsilikinėjo 38:50. Taškų badą pirmasis nutraukė Arnas Butkevičius, kiek vėliau Chrisas Loftonas pridėjo tritaškį. M. Girdžiūnas savo slalomu „išmaudė" Vilniaus klubo vidurio puolėją Adamą Lapetą. Po trijų kėlinių „Neptūnas" turėjo 9 taškų deficitą – 47:56.

Ketvirtajame kėlinyje dar vieną tritaškį įsmeigė Ch. Loftonas. Po jo metimo neptūniečiai priartėjo iki 52:59. Amerikietis toliau plėšė tinklelį, skirtumas sumažėjo iki 5 taškų žymos. Kėlinio viduryje komandos pasikeitė klaidomis. Sužaidus beveik 36 min. rezultatas buvo 59:64. Paskutinėmis minutėmis neptūniečiai prie vilniečių priartėjo iki 2 taškų ribos. Itin skaudų dūrį neptūniečiams smeigė Deividas Gailius, kuris likus 30 sek. pataikė tritaškį.