Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūno“ sirgaliai: „Sezono abonementas garantuoja komfortabilumą ir finansinę naudą“

Jau rytoj, liepos 4 d., antradienį, nuo 12 val. startuoja prekyba artėjančio 2017–2018 m. sezono abonementais. Juos įsigyti galima internetu (Bilietai.lt) ir visose Bilietai.lt kasose.
 
Pirmiesiems 500 Klaipėdos „Neptūno“ sirgalių galios puiki akcija: 4 abonementus bus galima įsigyti už 3 kainą ir 10 abonementų – vos už 7 kainą. Abonementai į neptūniečių rungtynes galios iki pat sezono pabaigos, įskaitant ir reguliariojo čempionato kovas, ir atkrintamąsias varžybas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate, ir tarptautiniame turnyre – FIBA Čempionų lygoje.
 
„Bcneptunas.lt“ kalbinti ilgamečiai komandos gerbėjai Egiras Jonušas ir Vytautas Česonis vieningai tvirtina – įsigyti sezoninį abonementą apsimoka ne tik dėl finansinės naudos, bet ir komfortabilumo.
 
Klaipėdos krepšiniui neabejingi pašnekovai pasiruošę ir artėjantį sezoną būti kartu su „Neptūnu“: „Mums palaikyti „Neptūną“ reiškia labai daug. Čia mūsų širdys bus iki mirties. Krepšininkai po rungtynių niekada neatstumia gerbėjų, visada randa laiko pabendrauti. Tai – didžiulis malonumas.“
 
18581597 1710584655625970 8893941444944531165 n
 
POZITYVIOS EMOCIJOS
 
– Kodėl verta įsigyti „Neptūno“ abonementus?
 
– E. Jonušas: abonementą verta įsigyti vien dėl to, kad turi pastovią vietą ir tavęs neįtakoja tokios problemos kaip bilietų pabrangimas ar jų nebuvimas. Skaičiuojant grubiai, vienerių rungtynių kaina įsigijus abonementą siekia apie 2–3 eurus. Tai – žymiai pigiau negu perkant bilietą į atskiras rungtynes.
 
– V. Česonis: pigiausia abonementų kategorija kainuoja 98 eurus ir į šią sumą įskaičiuotos atkrintamosios varžybos. Skaičiuokime paprastai. Vien praėjusiame reguliariajame sezone „Neptūnas“ sužaidė 18 namų rungtynių Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir dar 7 FIBA Čempionų lygoje. O kur dar atkrintamosios? Nereikia laukti eilėje, esi garantuotas, kad tu pakliūsi į kiekvienas rungtynes. Patogumas ir pigumas yra pagrindiniai abonemento pliusai.
 
– Lietuvos žiniasklaida atkreipia dėmesį, kad Klaipėdos arena yra ne tik lankomiausia, bet ir ta, kurioje varžovams žaisti yra bene sunkiausia. Kodėl?
 
– E. Jonušas: manau, tokį gausų žiūrovų skaičių pastaraisiais metais lėmė ne tik komandos žaidimas ar kainodara, bet ir žaidėjų bendravimas su sirgaliais. Krepšininkai po rungtynių niekada neatstumia gerbėjų, visada randa laiko pabendrauti. Savus stengiamės palaikyti kuo įmanoma labiau. Aišku, daiktų į aikštę nemėtome, stengiamės apsieiti be keiksmažodžių, bet negalime atsakyti už visus sirgalius.
 
– V. Česonis: tai lemia keli faktoriai. Visų pirma, komanda sėkmingai žaidžia ne tik Lietuvos čempionate, bet ir tarptautinėje arenoje. Žiūrovai pastaraisiais metais galėjo mėgautis Eurolygos, Europos taurės, Čempionų lygos kovomis. Praėjusį sezoną šiame turnyre „Neptūnas“ iškovojo 6 pergales iš eilės. Man atrodo, tai daug ką pasako. Tada ir atsiranda žmonių, kurie nori eiti į areną ir palaikyti komandą. Mes, sirgaliai, esame tam, kad padėtume „Neptūnui“ siekti dar geresnių rezultatų.
Kaip ir krepšininkų tobulėjimui, taip ir sirgaliams tobulumui ribų nėra. Reikia sirgti taip, kad tai būtų kultūringa. Iš vienos pusės, emocijos palaikant komandą turi veržtis per kraštus, bet antra vertus, nereiktų baisiais žodžiais apiberti teisėjų ar varžovų. Stengiamės kalbėtis su savo tribūnos sirgaliais, bet visko pasitaiko.
 
16266086 1544647458886358 1598013837669940371 n
 
KOMANDOS PALAIKYMAS – GYVENIMO BŪDAS
 
– Ką jums asmeniškai reiškia būti kartu su „Neptūnu“?
 
– E. Jonušas: man palaikyti „Neptūną“ reiškia labai daug. Čia mano širdis bus iki mirties. Mes komandai galime palinkėti tik kovingumo. Tai yra mūsų miesto komanda ir ji tikrai atiduos visą savo širdį. Mes ją tikrai palaikysime, o kaip seksis, pamatysime.
 
– V. Česonis: esu grynas klaipėdietis, todėl man tai reiškia daug. Nematau geresnio ir gražesnio miesto už Klaipėdą. Pats esu aktyviai sportavęs, todėl palaikyti savo miesto reprezentacinę komandą yra labai smagu. Vienais metais „Neptūnas“ buvo ties iškritimo riba iš LKL, bet vis tiek palaikiau klubą. Dabar atsiranda tokių, kurie smerkia komandą, jog ši neiškovojo medalių. Juk iškovoti medalius yra beprotiškai sunku ir ne kiekvienais metais tai gali pavykti. Komandą turi palaikyti visada – pirma ji ar dešimta.
 
– Egirai, arenoje esate lengvai pastebimas dėl mėlynai baltomis spalvomis išdažyto veido. Kiek laiko užtrunka toks pasiruošimas?
 
– E. Jonušas: apie 15 min. Dažausi pats. Taip pasipuošiu per visas svarbesnes rungtynes, kartais per eilinį mačą tiesiog nespėju to padaryti. Šalia mūsų visada yra vyrukas, kuris pasipuošęs mėlyna barzdele, kitas per veidą išsipiešęs mėlynai baltus brūkšnius (šypsosi).
 
– Vytautai, ko tikitės iš į komandą grįžusio Kazio Maksvyčio?
 
– V. Česonis: Kaziukas yra labai geras. Aišku, viskas priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo kitų komandų komplektacijos. Asmeniškai tikiuosi, kad žemiau ketvirtos vietos ateinantį sezoną nebūsime, o medaliai LKL čempionate iš viso būtų pasaka. Kažkam gyvenimo būdas yra žvejyba, medžioklė, o man – „Neptūnas“. Man yra geriausias savaitgalis, jeigu penktadienį galiu nueiti pasižiūrėti „Nafta–Uni–Akvaservis“, o šeštadienį – neptuniečių kovų.
 
nauja 3
 
 
Ateinančio sezono „Neptūno“ abonementų kainos bus keturių skirtingų kategorijų (kainos nurodytos su visais mokesčiais):
 
4 kategorija - 98 eurai;
 
3 kategorija - 148 eurai;
 
2 kategorija - 198 eurai;
 
1 kategorija - 248 eurai;
 
Premium kategorija - 298 eurai.
 
Pasinaudojus akcija „10 už 7 kainą“ vieno abonemento kaina – apie 70 eurų, o „4 už 3 kainą“ – šiek tiek daugiau nei 75 eurai.
 
14390649 1369235366427569 8996486384989421084 n
 
14390824 1372518619432577 8348760834646213869 n
Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai