Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

K. Maksvytis: „Varžovai stiprūs, bet mūsų tikslas – kitas etapas“ (A. Erciaus komentaras, video)

Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis tiesioginę transliaciją iš Ženevoje (Šveicarija) vykusių FIBA Čempionų lygos 2017–2018 m. sezono burtų traukimo ceremonijos stebėjo internetu. Tuoj pat po jų krepšinio specialistas pasidalijo pirmaisiais savo įspūdžiais.

„FIBA Čempionų lyga yra sustiprėjusi ir man tai bus nauja įdomi patirtis. Nepaisant to, kad laukia akistatos su pajėgiomis komandomis, „Neptūno“ komandos tikslas – patekti į kitą turnyro etapą. Į jį patenka tik keturios iš aštuonių grupės komandų, tad dėl šio tikslo teks gerokai paprakaituoti“, – kalbėjo jis.

Tarp grupės favoritų jis išskyrė praėjusių metų FIBA Čempionų lygos nugalėtoją Tenerifės „Iberostar“ komandą, kurios gretose rungtyniaus lietuvis Marius Grigonis, taip pat Prancūzijos čempionę Šalono „Elan“ ekipą, legendinį Salonikų PAOK klubą ir finansiškai pajėgią Turkijos „Gaziantep“ ekipą.

„Jokiu būdu nereikia nuvertinti Latvijos čempionato lyderės „Ventspils“, kurią treniruos Robertas Štelmaheris. Taip pat ir papildomą atranką įveiksiančių klubų, tarp kurių gali būti ir pajėgių Rusijos klubų. Kol kas detaliau apie varžovus komentuoti yra sudėtinga, kadangi nežinome komandos sudėčių. Pirmas įspūdis toks, kad teks įdėti išties daug pastangų, norint patekti į antrąjį turnyro etapą. Žūtbūt stengsimės įgyvendinti šį tikslą", – pabrėžė K. Maksvytis.
 
Tuo metu „Neptūno“ klubo direktorius Algimantas Ercius džiaugėsi, kad klaipėdiečiai miesto arenoje turės galimybę pamatyti aukšto lygio krepšinį.

„Burtais esame tikrai patenkinti. „Neptūno“ sirgaliams bus galimybė pamatyti itin pajėgias komandas. Į Klaipėdą atvyks Čempionų lygos nugalėtojai iš Tenerifės, Prancūzijos čempionas „Elan“ ir Turkijos klubas „Gaziantep“. Šios trys komandos dar tikrai nėra žaidę Klaipėdoje ir bus labai smagu jas pamatyti. Su „Ventspils“ ir PAOK esame susipažinę geriau, nes su šiomis ekipomis rungtyniavome toje pačioje grupėje praėjusiame Čempionų lygos sezone. Dar neaiškūs du priešininkai – jais gali tapti įdomios Rusijos, Italijos komandos. Aišku, labai lauktume Liudvigsburgo „MHP Riesen“ klubo, su kuriuo turime nesuvestų sąskaitų. Būtent šiam vokiečių klubui pralaimėjome praėjusio sezono aštuntfinalyje. Mielai kviečiame „MHP Riesen“ Į Klaipėdą (šypsosi).“

Klubo vadovas taip pat teigė, jog tokie pajėgūs varžovai ir kylantis turnyro prestižas padės derybose su būsimais uostamiesčio klubo žaidėjais: „Kalbant rimčiau, kol kas išskirti grupės favoritus ar autsaiderius galima nebent pagal klubų pavadinimus, nes komandos dar nesusikomplektavusios. Patys žaidėjai besirinkdami būsimas komandas supras, koks tai lygis ir kokie tai varžovai. Manau, šie burtai mums taip pat savotiškai padės derybose ir komplektuojant sudėtį artėjančiam sezonui."

Vien pamačius, kokios komandos tiesiogiai nepateko į grupių etapą ir privalės dalyvauti atrankoje, akivaizdu, kad šiemet Čempionų lyga tapo dar stipresnė. Smagu tai matyti, nes kovos bus dar įnirtingesnės. Turnyras smarkiai progresuoja ir juda tinkama linkme,“ – užbaigė A. Ercius.
 
Reguliarusis FIBA Čempionų lygos sezonas prasidės spalio 10 d.

Į keturias grupes po 8 suskirstytos 32 komandos rungtyniaus dviejų ratų sistema ir reguliariajame sezone sužais po 14 rungtynių. Į aštuntfinalį kelialapius pelnys pirmąsias keturias vietas savo grupėse užėmusios komandos. Čempionų lygos finalinis ketvertas vyks gegužės 6–8 d.
komandossssss

Varžybų tvarkaraštis suderintas su pirmą kartą rengiamų pasaulio čempionato atrankos varžybų „langais“, kurių metų krepšininkai bus kviečiami į savo šalių rinktines. Turnyre dalyvaus 21 šalies čempionai. Nugalėtojams atiteks 1 mln. eurų premija. Antrą vietą užėmusi komanda gaus 400 tūkst. eurų, trečią – 200 tūkst., ketvirtą – 140 tūkst.

Šiemet Čempionų lygoje, įskaitant atrankos dalyvius, iš viso varžysis 32 skirtingų valstybių klubai.
 
Primename, kad jau galite įsigyti abonementus visam artėjančiam sezonui. Jų kaina prasideda vos nuo 98 Eur. Į šią kainą įskaičiuotos ne tik visos „Neptūno“ reguliaraus sezono kovos Čempionų lygos ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariajame sezone Klaipėdoje, bet ir kraują kaitinantys atkrintamųjų varžybų mūšiai.
 
Apie įvairiais Neptūno" abonementų privilegijas galite skaityti ČIA, o juos įsigyti – ČIA.

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai