Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ ir „Renault“ tapo partneriais

Ilgus metus koja kojon su krepšiniu Lietuvoje žengiantis prancūzų automobilių prekės ženklas „Renault“ šiemet tapo Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ partneriu.
 
„Renault“ ir krepšinis buvo neatskiriami praktiškai nuo prekės ženklo įžengimo į Lietuvą – 1998-ųjų. Daugiau nei 18 metų Kauno „Žalgirio“ partneriai, nuolatiniai Lietuvos krepšinio federacijos ir nacionalinės rinktinės rėmėjai, ilgamečiai Europos krepšinio čempionato partneriai. Be to, „Renault“ mielai prisideda prie jaunųjų talentų ugdymo ir bendradarbiauja su Sabonio krepšinio centru. Taigi nieko keisto, kad į „Renault“ akiratį pateko ir viena Lietuvos krepšinio lygoje lyderiaujančių krepšinio komandų.
 
Klaipėdos „Neptūnas“ – ne tik uostamiesčio, bet ir visos Vakarų Lietuvos krepšinio klubas, istoriją skaičiuojantis nuo 1962-ųjų, kai dar po Klaipėdos „Maisto“ vėliava iškovojo šalies čempionės titulą. Tai ilgametes tradicijas ir stabilumą reprezentuojanti komanda, „Neptūno“ pavadinimą išsaugojusi nuo 1964-ųjų ir aistrą krepšiniui, kuris neabejotinai yra visų komandos narių gyvenimo būdas, demonstruojanti per kiekvienas rungtynes. Apie aistrą gyvenimui, o jis, žinoma, neįsivaizduojamas be krepšinio, byloja ir „Renault“ šūkis „Passion for life“ (liet. „Aistra gyventi“), tad, rodos, kad uostamiesčio krepšinio klubui ir prancūzų automobilių gamintojui iš tiesų pakeliui.
 
rsz sostena renault  2
 
„Klaipėdą pasirinkome ne atsitiktinai, – sako „Renault“ atstovų „Sostena“ grupės prezidentas Donetas Karčiauskas. – Šiuo metu mums tai prioritetinis miestas. Neseniai atnaujinome automobilių saloną Vilniuje, o dabar visas pastangas ir investicijas skiriame Klaipėdos automobilių centrui. Siekiame, kad patalpos taptų modernios ir šiuolaikiškos bei atitiktų visus aukščiausius standartus. Pardavimai Klaipėdoje auga, tad šis miestas strategiškai mums tampa vis svarbesnis, o kaip tai dar geriau parodyti nei remti tai, kas mums visais laikais buvo svarbu – krepšinio klubą?“
 
„Profesionaliems sportininkams, kaip ir daugeliui savo laiką taupančių žmonių, automobilis yra labai svarbi ir nepakeičiama kasdienio gyvenimo dalis. Labai svarbu, kad kelionė būtų ne tik greita bei patogi, bet ir saugi. Visus šiuos ir kitus mūsų lūkesčius bei norus puikiai atitinka „Renault“, todėl labai džiaugiamės tapdami šio prancūzų automobilių gamintojo partneriais. „Neptūno“ ir „Renault“ organizacijos yra panašios savo filosofija – esame ambicingi, nuolat augantys, savo tikslų siekiame su didžiule aistra ir atsidavimu. Todėl esu įsitikinęs, kad šis bendradarbiavimas bus naudingas abiems pusėms“, – kalbėjo „Neptūno“ klubo direktorius Algimantas Ercius.
 
„Į automobilį tenka sėsti praktiškai kasdien, todėl išties svarbu, kad vairavimas būtų malonus. „Renault“ puikiai žino, ko reikia mums, krepšininkams, nes jau daugelį metų yra Lietuvos vyrų rinktinės partneris. Esu tikras klaipėdietis, todėl labai džiaugiuosi, kad „Renault“ partnerių gretas papildė ir mano gimtojo miesto klubas“, – sakė „Neptūno“ gynėjas, Lietuvos rinktinės kandidatas Mindaugas Girdžiūnas.
 
rsz sostena renault  9
 
 
Netrukus Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai į gatves išvažiuos naujutėlaičiais, vos prieš kelias savaites į Lietuvą atkeliavusiais „Renault Captur“ automobiliais. „Sostenos“ atstovai prasitarė, kad visi 10 komandai atiteksiančių automobilių bus itin geros komplektacijos.
 
Atnaujintas Europos numylėtinis „Captur“ pasižymi dar stilingesne ir ryškesne išvaizda, kurios dėka tapo dar panašesnis į kitus prancūzų gamintojo miesto visureigių modelius. Tiek priekinis, tiek užpakalinis buferiai demonstruoja naujas dugno apsaugas, o prancūzišką dizainą papildo „Full-LED“ tipo „Pure Vision“ priekiniai žibintai. Ši kitų eismo dalyvių akinimą sumažinanti technologija prisideda tiek prie automobilio modernios išvaizdos kūrimo, tiek prie saugumo užtikrinimo.
 
Aukštos kokybės „Bose®“ garso sistemos užtikrinamas muzikos skambesys, pažangiausios multimedijos sistemos ir gausybė išmaniųjų technologijų – „Renault Captur“ sukurtas paversti kasdienes keliones itin maloniomis. Naujos pažangiosios pagalbinės vairavimo sistemos ADAS funkcijos (pirmą kartą „Captur“ modelyje integruota aklosios zonos stebėjimo sistema (angl. „Blind Spot Warning“) bei automatinio pastatymo funkcija „Easy Park Assist“), net šešių skirtingų benzininių bei dyzelinių variklių ir pavarų dėžių derinių pasirinkimas – viskas tam, kad „Renault“ klientai ir „Neptūno“ komandos krepšininkai jaustųsi saugiai bei patogiai.
rsz sostena renault  7
 
rsz sostena renault  6
 
rsz sostena renault  10
Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai