Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūno“ sirgaliams – paskutinė galimybė įsigyti abonementus su nuolaida (video)

Klaipėdos „Neptūnas“ dėkoja savo sirgaliams už pasitikėjimą ir ištikimybę – jau parduota beveik 1500 ateinančio sezono abonementų.

Norime jums ištarti nuoširdų ačiū ir pranešti, kad, pasibaigus ankstesnėms nuolaidoms, siūlome naują 15 proc. nuolaidą tiems, kurie dar nespėjo įsigyti naujo sezono abonementų.

Jums tereikia prieš perkant abonementą į Bilietai.lt sistemą įvesti nuolaidos kodą istorijakuriamekartu (reikia rašyti be lietuviškų raidžių ir tarpų) ir automatiškai bus pritaikyta speciali 15 proc. nuolaida. Nuorodą rasite paspaudę – ČIA.

Taip pat abonementus galima įsigyti ir Bilietai.lt kasose. Čia nuolaida taip pat bus pritaikyta, kai pasakysite šį „Neptūno“ šūkį.

Taip pat primename, kad iš viso planuojama parduoti iki 2000 „Neptūno“ abonementų. Taigi, dar nespėję įsigyti jų, turėtų paskubėti. Abonementus su 15 proc. nuolaida bus galima įsigyti tik iki rugsėjo 4 dienos.

s145

Praėjusio sezono abonementų turėtojams toliau taikoma 20 proc. nuolaida. Taigi, būti nuolatiniu „Neptūno“ sirgaliumi – išties verta ir naudinga.

Paskubėkite įsigyti abonementus ir išsirinkti geriausias vietas už patraukliausią kainą.

Itin patyrusio neptūniečio Tomo Delininkaičio video žinutė sirgaliams ČIA ir jaunojo talento Lauryno Beliausko raginimas sirgaliams įsigyti abonementus ČIA.

Džiugu, kad per pastaruosius dvejus metus – 2015-2016 metų ir 2016-2017 metų sezonus „Neptūno“ rungtynės Klaipėdoje buvo lankomiausios LKL turnyre. Dar kartą norime visiems sirgaliams ištarti nuoširdžiai AČIŪ. Jūsų palaikymas – itin naudingas ir reikalingas.

s146

„NEPTŪNAS" SOCIALINIUOSE TINKLUOSE: FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBETWITTER. Sekite mus socialiniuose tinkluose ir sužinokite visas naujienas pirmieji.

Istoriją kuriame kartu!

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai