Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūno“ treneriai triumfavo krepšinio turnyre (nuotraukos)

Klaipėdos „Neptūno“ treneriai - Kazys Maksvytis ir Tomas Rinkevičius įrodė, kad puikiai sugeba ne tik vadovauti krepšinio aikštelėje, bet ir ne ką prasčiau atlieka krepšinio „driblingus“ ir taikliai meta į krepšį. Jie su bendražygiais triumfavo Darbėnuose vykusiame gatvės krepšinio trys prieš tris (3x3) turnyre.

Į šią krepšinio šventę buvo atvykę daug garbių svečių, tarp kurių - Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prizidentas Arvydas Sabonis, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, olimpinis krepšinio čempionas Modestas Paulauskas, „Neptūno“ žaidėjas Tomas Delininkaitis, buvęs neptūnietis Simas Galdikas, krepšinio komentatorius Vaidotas Čeponis, televizijos laidos „Krepšinio pasaulyje“ vedėjas Vidas Mačiulis ir būrys kitų su krepšiniu susijusių žmonių.

darbenaiii

„Malonu, kad kasmet į šią Darbėnų krepšinio šventę susirenka vis daugiau garbių ir nusipelniusių krepšiniui žmonių. Miestelėnams tai puiki atrakcija“, - teigė Darbėnų gatvės krepšinio turnyro globėjas K. Maksvytis.

Jis kartu su T. Rinkevičiumi, Donatu Rimkevičiumi, Normundu ir Nauriu Maciais subūrė „Braliukų“ komandą ir neturėjo lygių tarp 35 metų ir vyresnių krepšininkų.

Broliai Maciai Darbėnuose ieško giminės šaknų.

darbenai2

Nugalėtojams buvo įteikta Manto Gailevičiaus pagaminta pereinamoji 3x3 turnyro taurė.

Šis turnyras vyko jau šeštą kartą ir šias tradicijas žadama tęsti.

„Viskas prasidėjo tada, kai su Lietuvos devyniolikmečių rinktine tapome pasaulio čempionais ir garbingai buvome sutikti Darbėnų bendruomenės. Tada ir kilo mintis kasmet rengti tokį turnyrą. Malonu, kad mintys tapo kūnu ir visa tai pasiteisino su kaupu“, - pasakojo iš Darbėnų kilęs pastaraisiais metais į Lietuvos krepšinio trenerių elitą skambiai prasibrovęs K. Maksvytis.

Šiemet turnyre iš viso varžėsi 24 komandos iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

darbenai pagrindine

darbenai3

darbenai4

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai