Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ ir „Adidas“ tapo partneriais: pristatytos naujosios klubo aprangos

Klaipėdos „Neptūnas“ir sporto prekių gigantas „Adidas“ tapo partneriais. Ketvirtadienį uostamiesčio klubas Vilniuje surengė spaudos konferenciją, kurios metu buvo pristatytos 2017–2018 m. sezono aprangos.
 
„Džiaugiamės pasirašydami šią sutartį. Norime, kad „Neptūno“ ir „Adidas“ bendradarbiavimas būtų ilgalaikis ir sėkmingas“, – pasirašydamas sutartį kalbėjo Klaipėdos klubo direktorius Algimantas Ercius.
 
Tuo metu „Sport point“ parduotuvės ir „Adidas“ partneris Augustinas Kubiliūnas prasitarė ir apie sirgaliams ruošiamą atributiką: „Tai yra naujo dizaino aprangos, kurias vilkėdami „Neptūno“ krepšininkai kausis Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir Čempionų lygoje. Mėlyna ir balta yra neatsiejamos reprezentacinio Vakarų Lietuvos klubo spalvos, o pačios aprangos užtikrins krepšininkams patogumą rungtynių metu. Be to, ruošiame ypatingų pasiūlymų ir klubo sirgaliams. Jie jau netrukus galės įsigyti naujo dizaino „Neptūno“ marškinėlius ir kokybiškus bei stilingus krepšinio batelius, kurie taip pat yra būtini tiek profesionalui, tiek mėgėjui.“
 
rsz img 4494
 
„Neptūno“ vadovas A. Ercius konferencijos metu atsakė į žiniasklaidos atstovų klausimus apie nuveiktus ir dar laukiančius komplektacijos darbus ir kitas klubo aktualijas: „Ne paslaptis, kad mums iki pilnos sudėties dar trūksta dviejų vidurio puolėjų ir įžaidėjo. Gerai yra tai, kad šiuo metu žaidėjų rinkos kainos pastebimai krenta ir klubui tai tikrai naudinga finansiniu atžvilgiu. Tikiu, kad nauda bus ir rezultatų prasme. Sunku pasakyti, kuriuo „Neptūno“ naujoku džiaugiamės labiausiai, nes visi jie turi savo pliusus. Tarkime, visiems aišku, kad Renaldas Seibutis ir Tomas Delininkaitis yra rinktinės kalibro žaidėjai. Jie yra labai motyvuoti, o dar daugiau ryžto jiems prideda ir tai, kad abu žaidėjai yra kilę iš Klaipėdos krašto. Patriotiškumo iš mūsų neatimsi, jis visada buvo ir bus“, – teigė direktorius.
 
Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad į pirmąją treniruočių stovyklą neptūniečiai rinksis jau pirmadienį: „Pirmoje stovykloje laukiama beveik visų krepšininkų, kurie turi sutartis su „Neptūnu“. Joje nebus tik su vyrų rinktine plušančio Mindaugo Girdžiūno ir šalies studentų rinktinei universiadoje atstovaujančių Mindaugo Kačino ir Mato Juciko. R. Seibutis jau yra grįžęs iš Dalaso, kuriame su asmeniniu treneriu dirbo individualiai.“
 
„Neptūnas“ kontrolinių rungtynių cikle išmėgins jėgas turnyre Kėdainiuose bei Klaipėdoje tradiciškai vyksiančiame Vlado Garasto taurės turnyre. Jame be klaipėdiečių dar dalyvaus Vilniaus „Lietuvos rytas“, Kijevo „Budivelnik“ bei Krasnojarsko „Jenisey“. Iš viso planuojama sužaisti 8–9 draugiškas rungtynes, o pirmosios oficialios „Neptūno“ rungtynės įvyks rugsėjo 21 d., kuomet LKL čempionate Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykos mače susitiks su Šiaulių „Šiauliais“.
 
Planuojama, kad artėjantį sezoną klubo biudžetas sieks apie 1,5 mln. Eur. Didžiausią dalį turėtų sudaryti iš Klaipėdos miesto savivaldybės gautos lėšos (apie 700 tūkst.) 
 
rsz img 4488
 
Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai