Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

J. Palacioso debiutas – sekmadienį Kėdainiuose (turnyro tvarkaraštis, video)

Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį pradės pasirodymą „Kėdainiai CUP‘2017“ turnyre. Rugsėjo 3–5 d. vyksiančiame turnyre Kazio Maksvyčio auklėtiniai susitiks su Prienų–Birštono „Vytautu“, Dnipropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) ir „Nevėžiu“.
 
Visas turnyro rungtynes tiesiogiai transliuos Delfi.tv.
 
Ant Kėdainių arenos parketo žiūrovai jau galės išvysti ir iš Kolumbijos šią savaitę atvykusį Juaną Palaciosą. Aukštaūgis penktadienio vakarą sėkmingai užbaigė dvi dienas trukusį medicininį patikrinimą ir jau šeštadienį sportuos su komanda.
 
„Neptūno“ sudėtyje vis dar nebus universiados čempionu su Lietuvos rinktine tapusio Mindaugo Kačino, kuris gydosi nugaros traumą.
 
Krepšinis į „Švyturio“ areną sugrįš rugsėjo 16–17 d., kuomet vyks tradicinis Vlado Garasto taurės turnyras. Jame šiemet kartu su „Neptūnu“ varžysis Vilniaus „Lietuvos rytas“, Kijevo „Budivelnik“ bei Krasnojarsko „Jenisey“.
 
Klaipėdiečiai pirmąsias oficialias 2017–2018 m. sezono rungtynes sužais rugsėjo 21 d., kuomet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) starte susitiks su vietos Šiaulių „Šiauliais“. Pirmosios LKL rungtynės Klaipėdoje – rugsėjo 24 d. su „Nevėžio“ klubu.
 
Primename, kad sutartis su „Neptūnu“ jau turi gynėjai Mindaugas Girdžiūnas, Tomas Delininkaitis, Renaldas Seibutis, Aidas Einikis, Laurynas Beliauskas, puolėjai Arnas Butkevičius, Mindaugas Kačinas, Laimonas Kisielius, aukštaūgiai J. Palaciosas, Edgaras Želionis, Matas Jucikas, Arūnas Mikalauskas. Sudėties komplektavimo darbai bus užbaigti pasipildant įžaidėju.
 
Į medalius LKL pirmenybėse nusitaikę ir galingą žaidimą FIBA Čempionų lygoje pasiržyę demonstruoti neptūniečiai prašo jūsų palaikymo: įsigykite sezono abonementą ypač palankiomis sąlygomis ir padėkite mėlyniesiems kariams siekti pergalių!
 
KURKIME VAKARŲ LIETUVOS KREPŠINIO ISTORIJĄ KARTU!
 
rsz palaciosas dviratis
 
„Kėdainiai CUP‘2017“ turnyro tvarkaraštis

Rugsėjo 3 d. sekmadienis

14.30 val. „Neptūnas“–„Vytautas“

16.10 val. Turnyro atidarymo ceremonija

16.45 val. „Nevėžis“–„Dnipro“

18.30 val. Europos čempionato rungtynių Lietuva–Italija transliacija didžiajame arenos ekrane

Rugsėjo 4 d. pirmadienis

17.00 val. „Neptūnas“–„Dnipro“

19.00 val. „Nevėžis“–„Vytautas“

Rugsėjo 5 d. antradienis

16.00 val. „Vytautas“–„Dnipro“

18.00 val. „Nevėžis“–„Neptūnas“

20.00 val. Turnyro uždarymo ceremonija 
 

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai