Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ Italijoje šventė pergalę 30 taškų skirtumu - 90:60 (statistika, video)

Renaldas Seibutis/kkneptunas.lt nuotr. Renaldas Seibutis/kkneptunas.lt nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19, 28:13) nukovė jaunojo Lietuvos krepšinio talento Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ ekipą.

Tai buvo jau ketvirtoji „Neptūno“ šio sezono pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre, padėjusi įsitvirtinti B grupės viršūnėje.

Italijoje neptūniečiai į priekį 6:0 išsiveržė nuo pat dvikovos pradžios - po Edgaro Želionio, Mindaugo Girdžiūno ir Juano Palacioso atakų. Pirmasis kėlinys laimėtas 7 taškais - 20:13, o dviženklė taškų persvara susikrauta jau antrojo kėlinio pradžioje - 25:14.

Komandos į didžiąją pertrauką išsiskirstė po Arno Butkevičiaus dėjimo, kuris padidino „Neptūno“ pranašumą iki 15 taškų - 43:28.

pergale

Nors varžovams trečiajame kėlinyje ir buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklės persvaros - 39:47, tačau neptūniečiai vėl greitai šoktelėjo į priekį - 62:42, o ketvirtajame kėlinyje jau triuškino savo varžovus.

Klaipėdiečiai Italijoje puikiai atakavo iš tolimos distancijos – iš 20 mestų tritaškių tikslą pasiekė 50 proc. metimų – tai yra 10 tolimų šūvių, variusių į neviltį „SikeliArchivi“ ekipos sirgalius.

Tuo tarpu aikštės šeimininkai tritaškius metė metė tik 22 proc. taiklumu (5/23).

„Neptūnas“ atliko 26 rezultatyvius perdavimus, o komandos naujokas amerikietis Jerry Johnsonas sėkmingai asistavo atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

jeee

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 18, Tomas Delininkaitis 13, Arnas Butkevičius 12 (9 atk. kam.), Juanas Palaciosas 10, Simas Galdikas 9, Jerry Johnsonas, Mindaugas Girdžiūnas ir Laimonas Kisielius - po 6, Matas Jucikas 5, Lurynas Beliauskas 3, Edgaras Želionis 2, Mindaugas Kačinas nerungtyniavo.

„SikeliArchivi“: Mirza Alibegovičius 15, Denysas Ikovlevas 14, Justinas Edwardsas 12, Jakubas Wojciechowskis 9.

"Neptūnas" laimėjo kovą po krepšiais dėl atšoksių kamuolių - 44:33 ir rečiau klydo - 12 ir 18 klaidų.

Priminsime, kad „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre šventė jau ketvirtąją pergalę, iš jų tris kartus triumfavo namuose namuose: rezultatu 75:73 įveikė Prancūzijos čempionus Šalono „Elan“ krepšininkus, rezultatu 87:80 nugalėjo Latvijos krepšinio lyderius – „Ventspils“ atstovus bei praėjusią savaitę net 41 taško skirtumu - 114:73 nukovė turkus - Gaziantepo „Gaziantep” krepšininkus. Klaipėdiečiai yra patyrę vos vieną pralaimėjimą - išvykojerezultatu 83:95 nusileista Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) komandai.

Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ krepšininkai kol kas FIBA Čempionų lygos turnyre pergalių nėra iškovoję ir B grupėje žengia aštunti.

Šeštas šio sezono FIBA Čempionų lygos rungtynes „Neptūnas“ namuose, „Švyturio“ arenoje, žais lapkričio 15 dieną (trečiadienį) 19 val. su Salonikų PAOK ekipa.