Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ suklupo prieš Čempionų lygos nugalėtojus

Klaipėdos „Neptūnui" vizitas saulėtoje Tenerifėje nebuvo labai malonus. FIBA Čempionų lygos rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23) pralaimėjo praėjusio sezono šio turnyro nugalėtojai Tenerifės „Iberostar" komandai.

Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 22:18. „Neptūno" situacija pablogėjo antrojo ketvirčio pabaigoje, kuomet Rosco Alleno vedama Tenerifės komanda spurtavo ir po dviejų ketvirčių jau turėjo dviženklę persvarą (48:38).

Trečiajame kėlinyje „Iberostar" nemažino apsukų ir pranašumą padidino iki 63:41, tačiau klaipėdiečiai spurtuodami 15:4 skirtumą sumažino iki 56:67. Visos viltys dužo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet jį taikliu tritaškiu pradėjo Allenas, galingą dėjimą atliko Mateušas Ponitka ir šeimininkai nutolo iki 74:56. Likęs mačo laikas buvo formalumas.

„Iberostar" komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 47:33. Įdomu, kad „Neptūnas" po varžovų krepšiu atkovojo 17 kamuolių, o po savuoju 16.

Po šio pralaimėjimo „Neptūnas" smuktelėjo į trečiąją B grupės vietą. Kitą savaitę klaipėdiečiai keliaus į Prancūziją, kur jų laukia akistata su šios šalies čempione Šalono „Elan". Pirmąjį tarpusavio dvikovą „Švyturio" arenoje šeimininkai laimėjo 75:73.

Sekmadienį „Švyturio" arenoje „Neptūnas" 15 valandą kovos su Utenos „Juventus" krepšininkais.

„Iberostar": Timas Abromaitis 18, Rosco Allenas 16, Mateušas Ponitka 13, Franas Vazquezas ir Nicolas Richotti (9 rez. perd.) po 8.

„Neptūnas": Arnas Butkevičius 18, Mindaugas Girdžiūnas 11, Juanas Palaciosas 10 (11 atk. kam.), Edgaras Želionis ir Simas Galdikas po 9.