Simo Galdiko benefisas padėjo nukauti „Juventus“ ekipą

2018.03.24

Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate iškovojo ketvirtąją iš eilės pergalę – Utenoje po permainingos kovos 90:81 nugalėjo vietos „Juventus“ ekipą.
Nors jau trečiajame kėlinyje vienas iš klaipėdiečių lyderių Edgaras Želionis užsidirbo ketvirtąją pražangą ir kurį laiką sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau iniciatyvos ėmėsi ir puikiai su tuo susidorojo kiti neptūniečiai. Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidė Simas Galdikas, pelnęs 19 taškų, pataikęs 13 iš 14 baudos metimų ir po krepšiais atkovojęs 9 kamuolius.
Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus – 72:72, tačiau po minutės pertraukėlės klaipėdiečiai sužaidė puikią atkarpą – 13:2 ir susikrovė dviženklę persvarą – 85:74. Spurtą inicijavo S. Galdikas, realizavęs 4 baudų metimus iš eilės, netrukus E. Želionis pridėjo įspūdingą dėjimą, o Jerry Johnsonas smeigė tritaškį.
Po šių akimirkų uteniškiai atsigauti nebepajėgė ir buvo priversti susitaikyti su pralaimėjimu.
„Rungtynės buvo sunkios, bet gerai, kad susiėmėme ir laimėjome jas. Visoms komandoms būna duobelių, bet svarbiausiai iš jų išlipti ir toliau žengti į priekį. Kiekvienos rungtynės yra svarbios ir nė akimirkai negalime atsipalaiduoti. Kitą savaitę su Utena teks kautis Klaipėdoje, tad jau žinome ko laukti“, – po rungtynių kalbėjo vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs S. Galdikas.
„Juventus“ – „Neptūnas“ – 81:90 (25:21, 10:15, 30:24, 16:27)
„Juventus“: Arvydas Šikšnius – 18, Karolis Guščikas – 16, LaRonas Dendy – 11, Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas – po 10 tšk.
„Neptūnas“: Simas Galdikas – 19 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis – 18, Edgaras Želionis (10 atk. kam.), Jerry Jonhsonas ir Vytautas Šulskis – po 14, Laimonas Kisielius – 8, Tomas Delininkaitis – 3, Mindaugas Kačinas ir Laurynas Beliauskas taškų nepelnė. Brandonas Fieldsas nerungtyniavo dėl traumos, Matas Jucikas – trenerių sprendimu.
Debiutines rungtynes „Neptūno“ gretose sužaidė amerikietis Jameelas McKay’us. Aukštaūgis per 8 aikštelėje praleistas minutes taškų nepelnė, tačiau atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį.
„Neptūnas“ laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 36:22.
Neptūniečiai su 21 pergale ir 6 pralaimėjimais dar labiau įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje ir ant kulnų lipa antroje pozicijoje esančiam Vilniaus „Lietuvos rytui” (22 pergalė, 5 pralaimėjimai).

Taip jau sutapo, kad po savaitės – kovo 31 dieną (šeštadienį) „Neptūnas“ ir „Juventus“ vėl kausis tarpusavyje, tik šįkart Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Šeštadienį rungtynių Klaipėdoje pradžia – 17 val. Šias rungtynes tiesiogiai transliuos Delfi TV.
Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.lt. Juos įsigyti galite paspaudę ČIA. Rungtynių dieną bilietai brangs.
Balandžio 7 dieną (šeštadienį) „Neptūnas“ savo aikštėje priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Šias rungtynes nuo 17.20 val. transliuos BTV televizija.