Šakiuose užtikrinta „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2022.03.10

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose 99:75 (33:14, 20:20, 26:23, 20:18) nugalėjo Šakių „Vytį“.
Nuo rungtynių pradžios komandos keitėsi rezultatyviomis atakamis ir sužaidus tris minutes klaipėdiečiai turėjo minimalų pranašumą. Vėliau Luko Kreišmonto ir Adomo Sidarevičiaus traukiamas „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 24:6 ir iki kėlinio pabaigos susikrovė 19 taškų pranašumą 33:14.
Antrajame kėlinyje komandos beveik minutes negalėjo pelnyti taškų, bet „Neptūnas-Akvaservis“ pirmasis pelnė 6 taškus paeiliui it skirtumas išaugo iki 25 taškų. Vėliau klaipėdiečių puolimas sustojo it tuo pasinaudoję šeimininkai iki kėlinio pabaigos sumažino skirtumą 19 taškų 34:53.
Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei vienai nepavyko perimti iniciatyvos. Sužaidus 6 minutes komandas skyrė 16 taškų, bet 2 tikslūs Mato Vaitkaus tritaškiai atstatė 22 taškų pranašumą, kurį „Neptūnas-Akvaservis“ išlaikė iki kėlinio pabaigos 79:57
Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Oskaro Pleikio ir Adomo Sidarevičiaus greitai padidino persvara iki 27 taškų. Vėliau „Vytis“ spurtavo pataikydamas tris tolimus metimus bei vieną baudos metimą ir skirtumą sumažino iki 19 taškų. Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė tiksliais tolimais metimais, o skirtumą išsaugojęs „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 99:75.
„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 19, Oskaras Pleikys 18 (10 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 17, Lukas Kreišmontas ir Gediminas Leščiauskas po – 15.
„Vytis“: Augustinas Mikštas (10 atk. kam.) 24, ir Marijus Užupis 22.