„NEPTŪNO“ SIL-KMT KETVIRTFINALIO VARŽOVAI – „DZŪKIJOS“ KREPŠININKAI
LKL

„NEPTŪNO“ SIL-KMT KETVIRTFINALIO VARŽOVAI – „DZŪKIJOS“ KREPŠININKAI

Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynių ilgosios pertraukos metu buvo ištraukti SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtai.
Neptūniečiai ketvirtfinalyje susitiks su Alytaus „Dzūkija“. Tai lėmė klaipėdiečio olimpinio krepšinio prizininko Eurelijaus Žukausko ranka, ištraukusi klaipėdiečiams būsimąjį varžovą.
Ši akistata vyks vasario 13 dieną „Švyturio“ arenoje.
Kitos ketvirtfinalio poros: 
„Žalgiris“ – „Šiauliai“;
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“;
Panevėžio „Lietkabelis“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“.
SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto kovos šiemet organizuojamas vasario 17–18 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *