Šeštadienį Pasvalyje turėjusios įvykti rungtynės tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir vietos „Pieno žvaigždžių“ yra nukeliamos. Priežastis – uostamiesčio ekipoje užfiksuotas koronaviruso atvejis.
„Neptūno“ komandos žaidėjai, treneriai ir administracijos žmonės atsidūrė saviizoliacijoje, jiems visiems bus atlikti COVID-19 testai.
Klubas tikisi, jog gavus neigiamus testo atsakymus žaidėjams bus leista grįžti į treniruotes.
LKL
