35-erius metus „Neptūną“ palaikantis aistruolis: apie pažintį su klubu bei ištikimybę

2019.05.23

Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai yra labai svarbi organizacijos dalis. Ypač tokie, kurie su komanda praleidžia daug metų. 85-erių Aleksandras Karbauskas yra vienas iš tokių žmonių.
„Neptūną palaikau jau nuo 1985-ųjų metų, iš viso jau yra 34 ar 35 metai. Nu ir dar galvoju kokius metus kitus palaikyti“, – su šypsena teigia A. Karbauskas.
„Neptūno“ fano draugystė su klubu prasidėjo dar senojoje „Neptūno“ salėje, kurioje senjoras nepraleisdavo beveik nė vienerių rungtynių ir ištikimai palaikė uostamiesčio komandą.
2011-aisiais metais kartu su ekipa Aleksandras persikėlė ir į naująją „Švyturio“ areną.
„Kai pastatė naują areną, nuėjau ir akys išsprogo. Sakiau, kad aš dabar čia pasiklysiu. Toje mažoje salikėje eidavai ir viskas būdavo matyti vietoje, o čia – didžiausia arena“, – pasakojo „Neptūno“ sirgalius.

Dėl savo mylimos komandos Aleksandrui tenka įveikti ir įvairių iššūkių. Vienas jų – grįžti namo po vėlai pasibaigusių „Neptūno“ rungtynių.
„Visaip yra buvę. Yra tekę ir pėščiomis pusę kelio eiti. Važiavau iki pusės miesto, vėliau nebėra važiuojančio tokiu metu autobuso. Dar trys kilometrai iki namų, o laikas – žiemos. Na ir einu“, – prisimena Aleksandras.
Daugiau apie ištikimo „Neptūno“ sirgaliaus pažintį su klubu, ilgametį palaikymą bei nuotykius grįžtant iš rungtynių – specialiame vaizdo reportaže.