Agnės Černeckytės sezono rungtynėse – ketvirtoji iš eilės „Neptūno“ pergalė

2021.01.22

Atkakliose ir kovingose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo pergalę prieš LCC tarptautinį universitetą 82:73 (21:27, 20:15, 24:17, 17:14)
Rungtynes geriau pradėjo šeimininkių komanda. Sužaidus penkias minutes pirmajame ketvirtyje, LCC merginos pirmavo aštuoniais taškais. Antroje kėlinio pusėje „Neptūnui“ pavyko sustyguoti savo žaidimą puolime, kas kišo didžiausią koją, bet gynyboje „Neptūnas“ vis dar turėjo problemų, o didžiausią galvos skausmą kėlė LCC komandos žaidėja Viltė Andrunavičiūtė, pirmajame kėlinyje įmetusi 10 taškų (21:27).
Antrajame ketvirtyje nuo pirmų minučių į priekį šovė Andros Gabalytės auklėtinės. Puolimas neblogai veikė ir pirmajame kėlinyje, bet antrajame „Neptūnas“ sutvarkė ir gynybą. Iki antrojo ketvirčio pabaigos likus žaisti tris minutes, svečių komanda turėjo 7-ių taškų persvarą, tačiau LCC ginklų nesudėjo ir surengė 8:0 spurtą ir prieš ilgąją pertrauką įgijo vieno taško pranašumą (42:41).
Po ilgosios pertraukos Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės atrodė susikaupusios ir pasiruošusios perimti iniciatyvą į savo rankas. Puikus puolimas joms padėjo krautis pranašumą ir nors LCC merginos laikėsi koviniu atstumu, trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ laimėjo 7-iais taškais (65:59).
Ketvirtajame ketvirtyje „Neptūnas“ rungtynes norėjo uždaryti kuo greičiau, bet šeimininkės nebuvo pasiruošusios kapituliuoti. Į kiekvieną svečių rezultatyvią ataką LCC merginos atsakydavo tuo pačiu. Vis tik sėkmingiau sužaidusios rungtynių pabaigoje ir šaltakraujiškumą pademonstravusios „Neptūno“ merginos pergalę pasiekė.
Klaipėdos „Neptūnas“: Agnė Černeckytė 24, Ligita Tamutytė 18 (10 atk.kam), Gintarė Paulauskaitė 17, Dalia Donskichytė 12
LCC Tarptautinis universitetas: Viltė Andrunavičiūtė 27, Rusnė Būgaitė 18.