Andra Gabalytė: apie pralaimėjimą „Aistėms-LSMU“, „Vakarų Bangos“ palaikymą, ir dvikovą prieš „Šiaulius“

2019.12.13

Šiandien Klaipėdos „Neptūno“ moterų komanda susitiks su Šiaulių „Šiauliais“. Klaipėdietės sieks nutraukti dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją ir dar sykį šiame sezone nugalėti šiaulietes.
Prieš dvikovą „bcneptunas.lt“ pakalbino Klaipėdos „Neptūno“ komandos vyriausiąją trenerę Andrą Gabalytę, kuri papasakojo apie pralaimėjimą Kauno „Aistėms-LSMU“ ir artėjančią dvikovą prieš Šiaulių „Šiaulius“.
Paskutinėse rungtynėse „Neptūnas“ nusileido viešnioms iš Kauno ir tai buvo antrasis klaipėdiečių pralaimėjimas paeiliui. Vis dėl to Klaipėdos komandos strategė džiaugėsi savo komandos parodytu kovingumu ir išskyrė „Vakarų bangos“ palaikymą.
„Aš negaliu pasakyti, kad merginos išsigando tokio stipraus „Vakarų bangos“ palaikymo, – apie prastą rungtynių startą kalbėjo A. Gabalytė. –  Labai smagu, kad ateina toks palaikymas. O kas nutiko komandai, tai sunku pasakyti. Faktas, kad prastas pirmas kėlinys pakišo koją. Vėliau mes kaip ir davėme tos kovos, bet kai atsilieki tokiu skirtumu grįžti į rungtynes yra tikrai sunku. Vėlgi, neįlįsiu į kiekvienos žaidėjos galvą. Bet džiugu, kad komanda sugebėjo grįžti į žaidimą ir vistiek tos kovos davė ir lengvai nepasidavė“.
Šiaulių „Šiauliai“ po prasto sezono starto nusprendė pakoreguoti savo sudėtį. Iš komandos išvyko Mantė Urbonaitė, Hanna Lapo ir Valeriia Iakovleva. Tačiau šias žaidėjas pakeitė Louise Alandria Green ir Latashia Renne Jones. Atsinaujinusi sudėtį, „Šiaulių“ komanda sieks pakovoti dėl pergalių. Kol kas Lietuvos moterų krepšinio lygoje šiai komandai sekėsi sunkiai – patirti visi trys pralaimėjimai. Tuo tarpu Baltijos moterų krepšinio lygoje šiaulietėms sekasi kiek geriau – buvo pasiektos dvi pergalės prieš Estijos komandas bei patirti šeši pralaimėjimai.
„Taip, Šiaulių komandos sudėtis tikrai pasikeitus ir kai mes prieš jas žaidėme, tai buvo kita komanda, – apie šiaulietes kalbėjo strategė. –  O šiandien, manau, kad tikrai nebus lengva, reikės įdėti labai daug darbo ir tikėtis geriausio. Dabar labai sunku spėti, yra daug pažįstamų veidų, tačiau taip pat ir naujų veidų yra. Mes turėsime būti pasiruošusios ir smarkiai dirbti aikštėje“.
Iš rikiuotės neribotam laikui iškritus Lina Mikelevičienei ir į Prancūziją išvykus Justei Jocytei, Klaipėdos komanda susiduria su galvosūkiu dėl mažos rotacijos, ypač tarp aukštesnių pozicijų krepšininkių.
„Minčių yra, aišku, mes labai norėtume pasipildyti, bet čia jau laikas parodys, – Komandos papildymo galimybėmis dalijosi A.Gabalytė. – Aš labai tikiuosi, kad bent viena žaidėja papildys komandą, bet kaip sakiau, dar reikės palaukti“.
Kviečiame palaikyti „Neptūno“ moterų komandos šiandien 17val. Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėda .