Antrose rungtynėse iš eilės „Neptūnas-Akvaservis“ išplėšė pergalę panaikinę dviženklį deficitą

2019.11.28

Kovingose ir daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ iškovojo pergalę prieš Molėtų „Ežerūną“ 80:69 (13:20, 14:16, 25:15, 28:18).
Rungtynes geriau pradėjo svečių komanda pelniusi pirmus 4 taškus. „Neptūnas-Akvaservis“ tylą nutraukė Adomas Sidarevičius, kuris pataikė tritaškį metimą. Vis dėlto Molėtų komandos puolimas ir toliau veikė puikiai, o sužaidus keturias pirmo kėlinio minutes jie pirmavo rezultatu 10:3. Po keitimo į aikštę žengęs Vytautas Šarakauskas pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (8:10). Tačiau ir vėl spurtą surengė „Ežerūnas“, pelnę 7 taškus iš eilės (8:17). Ketvirčio pabaigoje abi komandos dar spėjo apsikeisti keliais taikliais metimais, tačiau svečiai išsaugojo įgytą persvarą (13:20).
Kaip ir pirmasis taip ir antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo tuščiomis „Neptūnas-Akvaservis“ ir tiksliomis „Ežerūno“ atakomis. Pelnę 5 taškus iš eilės pastarieji išsiveržė į priekį rekordiniu 14 taškų skirtumu (13:27), o tokie įvykiai nepatiko Klaipėdos komandos vyriausiajam treneriui Tomui Gaidamavičiui, kuris iš karto paprašė minutės pertraukėlės. Po jos molėtiškiai smeigė dar vieną tritaškį metimą, tačiau „Neptūnas-Akvaservis“ atsakė 6 taškais be atsako (19:30), ir taip numušę Molėtų komandos tempą puolime klaipėdiečiai pamažu pradėjo tirpdyti deficitą. Ketvirčio pabaigoje Deividas Rasys dar pridėjo taiklų dvitaškį metimą ir atsilikimą sumažino iki vienženklio – 9 taškų (27:36).
Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę klaipėdiečiai rodė visai kitokią energiją, nei per pirmus du kėlinius. Prastai pataikant tritaškius metimus, „Neptūnas-Akvaservis“ taškus pradėjo versti iš baudos aikštelės. 5 taškus iš eilės pelnė Deividas Rasys, puikai išnaudojęs savo puolimo arsenalą po krepšiu. Pasimetę molėtiškiai prarado rungtynių kontrolę. Erdvės iš toli atakuoti buvo palikta Matui Vaitkui, kuris smeigė du tritaškius metimus. Pagavę gerą bangą Klaipėdos komandos vyrai ir toliau drąsiai žaidė puolime, o po komandos kapitono Dovydo Romančenkos tritaškio pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (49:47). Ketvirčio gale pabudę svečiai dar sykį persvėrė rezultatą savo naudai, bet paskutinę ataką rengę pastarieji prarado kamuolį, o tuo pasinaudojo Nojus Mineikis jį perėmė ir paskutinėmis sekundėmis įmetė tritaškį (52:51).
Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo „Neptūnas-Akvaservis“, kurie pasakiškai atakavo tiek iš po krepšio, tiek iš tolimos distancijos. Sužaidus pusę ketvirčio jie jau buvo įmetę 17 taškų, o Deividas Rasys įmetęs iš po krepšio padidino Klaipėdos komandos pranašumą iki rekordinio – 7 taškų (69:62). Molėtiškiai bandė kabintis į rungtynes, tačiau uostamiesčio ekipa į kiekvieną svečių taiklų metimą atsakydavo tuo pačiu. Rungtynių pabaigoje Adomas Sidarevičius įmetė du taiklius dvitaškius metimus ir taip įtvirtino savo komandos pergalę (80:69).
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 16 (7 rez.perd.), Deividas Rasys 16 (5 atk.kam), Vytautas Šarakauskas 15 (12 atk.kam, 5 rez.perd), Nojus Mineikis 14 (8 atk.kam).
Molėtų „Ežerūnas“: Justas Šukelis 13 (5 atk.kam), Rokas Jukonis 12 (9 atk.kam), Mantas Šerkšnas 10.