Ar šįvakar „Neptūnui“ pavyks iškovoti LKL bronzos medalius?

2018.06.17

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šįvakar turi galimybę per savo gyvavimo istoriją antrąkart iškovoti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius. Šiandien ketvirtosios LKL mažojo finalo serijos  rungtynės tarp „Neptūno“ ir „Lietkabelio“, kurių pradžia – 17.20 val.
Šią dvikovą tiesiogiai iš Panevėžio „Cido“ arenos transliuos BTV kanalas.
„Neptūnas“ paskutinį kartą LKL medaliais džiaugėsi 2016 metais, kai pusfinalyje sensacingai 3:2 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus ir galiausiai po finale garbingos kovos prieš Kauno „Žalgirį“ pasipuošė sidabro medaliais.

LKL vicečempionų titulais neptūniečiai džiaugėsi ir 2014 metais, kai pusfinalyje rezultatu 2:1 eliminavo Prienų „TonyBet“ ekipą.
O pirmieji „Neptūno“ iškovoti LKL medaliai buvo 2013 metais ir tai buvo būtent bronziniai medaliai. Tąkart Klaipėdai buvo istorinis ir įsimintinas įvykis.
Neptūniečiai po mažojo finalo dvikovos buvo papuošti sportiniais marškinėliais su užrašu „Pagaliau bronza mūsų“.
Priminsime, kad 2013 metų gegužės 13 dieną Prienuose penktose LKL mažojo finalo rungtynėse dėl bronzos neptūniečiai rezultatu 86:72 (23:23, 29:19, 19:19, 15:11) nugalėjo vietos „Prienus“ ir laimėjo seriją rezultatu 3:2.
Šįvakar vėl „Neptūnas“ yra itin arti LKL bronzos – serijoje iki trijų pergalių prieš „Lietkabelį“ pirmauja 2:1. Jei klaipėdiečiams Panevėžyje pavyks dar kartą įveikti „Lietkabelio“ komandą, tada „Neptūno“ kariai pasipuoš LKL bronzos medaliais.
„Liko neatsipalaiduoti ir užbaigti seriją. Krepšinyje viskas yra ganėtinai paprasta. Pergalės gerina komandinę dvasią, o pralaimėjimai atvirkščiai. Pasiekėme dvi pergalės iš eilės, kurios užaugino pasitikėjimą ir užkėlė emocijas. Liko neatsipalaiduoti ir užbaigti seriją“, – po penktadienį iškovotos antrosios pergalės kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
Jis teigė, kad tiki savo komanda ir tiki savo komanda ir labai norėtų, kad žaisti lemiamų rungtynių Klaipėdoje nebereikėtų.
„Privalome susikoncentruoti ir atiduoti visas jėgas. Nereikia iš anksto mąstyti apie medalius, o reikia atidirbti. Turime kautis lyg tai būtų žūtbūtinis mūšis. Tik taip mąstydami galime iškovoti medalius. Suprantame, kad varžovai yra įsprausti į kampą ir darys viską, kad išsikapstytų. Mūsų tikslas to jiems neleisti ir į Klaipėdą grįžti su pergale“, – pabrėžė K. Maksvytis.
Jei šiandien rungtynės neptūniečiams susiklostytų nesėkmingai, tada dar nebūtų nieko prarasta – penktosios, ir jau lemiamos, bronzinės serijos rungtynės vyktų birželio 19 dieną (antradienį) 18.50 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.