„ARIJUS“ GRĮŽO Į „NEPTŪNO“ RĖMĖJŲ GRETAS

2018.02.15

Verslininkai ir šiaip neabejingi Klaipėdos žmonės, matydami naujosios Klaipėdos „Neptūno“ valdžios teigiamus vadybos žingsnius ir stategiją, buriasi į rėmėjų gretas ir palaiko savo miesto komandą. Į „Neptūno“ rėmėjų gretas sugrįžo viena iš didžiausių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių Lietuvoje – „ARIJUS“.
„Esame klaipėdiečiai ir visada palaikome klaipėdiečius, geras klaipėdietiškas iniciatyvas. Juk „Neptūnas“ – tai mūsų miesto reprezentacinė krepšinio komanda. Mums patinka naujosios „Neptūno“ valdžios vizijos, iniciatyvos ir mes, kiek galime, stengiamės prie to prisidėti. Mūsų pozicija yra tokia: jei nori teigiamų pokyčių, pradėk nuo savęs, parodyk savo iniciatyvą. Juk mes visi kartu, surėmę pečius, galime pasiekti daug geresnių rezultatų, nei dirbdami po vieną. Tad raginu visus verslininkus ir šiaip neabejingus klaipėdiečius tapti „Neptūno“ dalimi. Visi kartu, kiek tik galime, prisidėkime prie reprezentacinės savo miesto – „Neptūno“ komandos. Bambėti ir sakyt, kad viskas yra blogai yra lengviausia, tačiau aš siūlau elgtis kitaip – patys kurkime prie savo miesto komandos ir kartu siekime pergalių. Būkime „Neptūno“ istorijos dalimi”, – sakė UAB „ARIJUS“ vykdantysis direktorius Vainius Kaunietis.
„Neptūno“ klubas nuoširdžiai dėkoja „ARIJUS“ ir jos vadovams už palaikymą, šiltus žodžius ir finansinę paramą.
UAB „ARIJUS“ – nuo 1992 metų savo veiklą vykdanti, viena iš didžiausių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių Lietuvoje. Šiandien  „Arijus” yra viena iš logistikos lyderių Lietuvoje: krovinių ekspedijavimą vykdo jūra, autotransportu, geležinkeliu, oru ir kombinuotu transportu, pristato krovinius „nuo durų iki durų” visame pasaulyje, profesionaliai perveža pavojingus ir negabaritinius krovinius, teikia sandėliavimo ir kitas paslaugas. „Arijaus” grupės įmonės veikia visose trijose Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Nyderlanduose. Šiuo metu įmonių grupėje dirba daugiau nei 340 darbuotojų.