Atidarymo šventėje: šokėjos šūvis iš vidurio aikštės bei atskleisti žaidėjų marškinėlių numeriai

2018.08.27

Praėjusį šeštadienį praūžė Klaipėdos „Neptūno“ ekipų sezono atidarymo šventė, į kurią, nepaisant lietaus, susipažinti su miestą deleguojančiomis komandomis susirinko keli šimtai klaipėdiečių.
Ištikimiausius aistruolius renginio pradžioje pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.
„Neptūno“ istorija yra daugiau nei įkvepianti ar įpareigojanti, svarbu, kad tą suvoktų ir komandos žaidėjai, treneriai bei visi žiūrovai. Klaipėda stipri savo šeštuoju žaidėju – sirgaliais“, – sakė V. Grubliauskas
Klaipėdos skulptūrų parke vykusi šventė sukvietė beveik pusė tūkstančio žmonių, kurių laukė 8 rungtys – nuo krepšinio įgūdžių, važiavimo elektriniu paspirtuku iki šaudymo į taikinį ar telekomunikacijų bendrovės „Balticum“ bandymo nusviesti senuosius maršrutizatorius kuo toliau rungčių.
Visas 8 rungtis įveikusių laukė „Neptūno“ bei klubo partnerių įsteigtos dovanos, o tokių laimingųjų buvo net 180. Šventės metu uostamiesčio ekipa ištikimiausiems aistruoliams išdalino net 333 bilietus į „Neptūno“ sezono atidarymo rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Be sirgalių nebūtų ir klubo. „Neptūno“ aistruoliai visada buvo stiprus komandos užnugaris, norime, kad tai tęstųsi ir ateityje“, – sakė klubo direktorius Vilius Sukonas.
Šventės metu įvyko ir simbolinės rungtynės tarp „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“. Ekipos žaidė du kėlinius pagal neįprastas taisykles – dalį mačo krepšininkai turėjo varžytis nesumušdami kamuolio, užrištomis akimis ar mesdami seriją baudų metimų. „Neptūnas“ iškovojo pergalę rezultatu 45:25.
Renginio vinimi tapo komandos šokėjos Nedos taiklus metimas iš vidurio aikštės, atnešęs jai Vakarų laivų gamyklos įsteigtą prizą – sportinį laikrodį.
Aistruoliai turėjo galimybę susipažinti su šokėjų grupe, kurios renginio metu vedė šokių pamokas bei su susirinkusiais sirgaliais atliko bendrą šokį.
Komandų pristatyme buvo atskleisti ir krepšininkų pasirinkti marškinėlių numeriai artėjančiam sezonui.
Tarp komandoje likusių žaidėjų iš praėjusio sezono marškinėlių numerį pasikeitė vienintelis Džiugas Slavinskas. 22-ąjį turėtą numerį puolėjas iškeitė į 11-ąjį, kuris atsilaisvino po Edgaro Želionio išvykimo.
Po metų pertraukos į Klaipėdą sugrįžęs Jerai Grantas liko ištikimas 45-ajam numeriui, Osvaldas Olisevičius pasirinko pamėgtą 13-ąjį, o Lorenzo Williamsas – 3-ąjį numerį.
Neseniai prie komandos prisijungęs Kyle‘as Weaveris artėjančiame sezone vilkės 5-uoju numeriu pažymėtą aprangą, Gytis Masiulis – 22-uoju, o Paulius Dambrauskas – 44-uoju.