Atidarytas naujas „Neptūno“ atributikos pardavimo taškas

2018.09.04

Mažiau nei prieš savaitę telekomunikacijų bendrovės „Balticum“ atstovybėje, įsikūrusioje Klaipėdos „Akropolyje“, buvo atidarytas naujas „Neptūno“ atributikos pardavimo taškas. Atidarymo šventėje dalyvavo ir komandos kapitonas Simas Galdikas, kuris išdalijo daugybę prizų žmonėms, užsukusiems į atidarymo šventę. Šventinis šurmulys prekybos centre patraukė žmonių dėmesį ir jie pasinaudojo proga paklausti S. Galdiko jiems rūpimų klausimų.
„Simai, tai kelintą vietą šiais metais imsim?“ – buvo labiausiai žmones dominęs klausimas.
„Mūsų tikslai visada yra patys aukščiausi, – sakė krepšininkas. – Visada atiduodame visas jėgas jų siekdami, dėl to yra svarbu turėti ir savo sirgalių užnugarį“.

Žmonės šventę paliko pasipuošę „Neptūno“ marškinėliais bei kepuraitėmis, taip pat dalyvius džiugino ir „Balticum“ firminės dovanos, o viena laimingoji iš šventės išėjo pasidabinusi Simo Galdiko marškinėliais su krepšininko autografu. Nuskriausti neliko ir visi kiti loterijoje dalyvavę žmonės – „Balticum“ skaitmeninės ar išmaniosios televizijos paslaugas turintys klientai gavo dovanų nemokamą sporto paketą visam mėnesiui.
UAB „Balticum TV“ tarp klubo rėmėjų yra jau ne vienerius metus. Tai – interneto ir televizijos paslaugas teikianti įmonė visoje Lietuvoje – klaipėdiečiams ypatingai gerai žinoma ne tik kaip ilgametę patirtį turinti telekomunikacijų rinkoje, bet ir aktyvų gyvenimo būdą bei sportą propaguojanti, ir savo miestą mylinti įmonė.
Klubo ir partnerių gražios draugystės dėka, sirgaliams suteikiama galimybė įsigyti „Neptūno“ atributikos ir „Balticum“ klientų aptarnavimo skyriuose Klaipėdoje: Taikos pr. 101D ar „Akropolyje“ esančioje atstovybėje.