Atkakliame mūšyje – „Neptūnas-Akvaservis“ nesėkmė

2021.10.09

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 82:88 (21:15, 22:25, 16:28, 23:20) nusileido Kauno r. „Atletą“.
Rungtynės prasidėjo „Neptūno-Akvaservis“ laimėta atkarpa 6:0. Įpusėjus kėliniui po Gabrieliaus Mažeikos dvitaškio klaipėdiečiai įgijo 11 taškų pranašumą, visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidęs „Atletas“ sugebėjo sumažinti atsilikimą  21:15.
Antrąjį kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo spurtu 9:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. „Atletas“ antroje kėlinio dalyje 4 minutes neleido klaipėdiečiams pelnyti taškų ir sumažino atsilikimą iki minimalaus. Klaipėdiečiai buvo susigrąžinę 7 taškų persvara, bet „Atletas“ kėlinį užbaigė keturiais taškais be atsako 43:40.
Likus žaisti 4 minutes iki antro kėlinio pabaigos už dvi nesportines pražangas aikštę paliko Gytis Sirutavičius
Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ padidino persvara iki 10 taškų. Likus žaisti 3 minutes „Atletas“ išsivežė į priekį, o iki kėlinio pabaigos padidino persvara iki 9 taškų 59:68.
Lemiamame ketvirtyje sužaidus 4 minutes po Juliaus Liesio tritaškio „Atletas“ įgijo rekordinį 21 taško pranašumą Likus žaisti minutę „Atleto“ pranašumas sumažėjo iki 9 taškų, o Oskaro Pleikio ir Gedimino Leščiausko pastangomis skirtumas likus žaisti 14 sekundžių buvo 4 taškų. Per likusį laiką  „Neptūno-Akvaservis“ nesurengė rezultatyvios atakos, o „Atletas“ šventė pergalę rezultatu 82:88.
Šiose rungtynėse nerungtyniavo Lukas Kreišmontas, Matas Vaitkus.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 25 (7 atk. kam.), Radvilas Kneižys 18 (5 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 13, Gediminas Leščiauskas 12 (8 atk. kam.).
„Atletas“: Karolis Babkauskas 24, Egidijus Dimša 14, Ignas Juškevičius 13, Julius Liesis 12.