Atkakliose rungtynėse „Neptūnas-Akvaservis“ nusileido „Sūduvai-Mantingai“

2021.01.09

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ Nacionalinėje krepšinio lygoje po atkaklios kovos namuose rezultatu 70:75 (18:21, 18:19, 13:12, 21:23) nusileido „Sūduvos-Mantingos“ ekipai.
Rungtynes prasidėjo Marijampolės komandai iškart įgyjant 5 taškų pranašumą, kurį įpusėjus kėliniui klaipėdiečiams pavyko panaikinti (9:8). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti minutę „Neptūnas-Akvaservis“ dar turėjo 2 taškų pranašumą, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidę marijampoliečiai turėjo 3 taškų persvara (18:21).
Antrajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ buvo susikrovusi 8 taškų pranašumą. Mato Vaitkaus ir Nojaus Mineikio pastangomis klaipėdiečiai priartėjo iki 2 taškų, o kėlinį taikliu metimu užbaigęs Šarūnas Beniušis padvigubino „Sūduvos-Mantingos“ persvara (36:40).
Po ilgosios pertraukos aikštelėje ir toliau vyko įnirtinga kova, o likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ po Nojaus Mineikio 5 taškų paeiliui vėl atsidūrė priekyje. Tačiau per likusias 30 kėlinio sekundžių Rokas Stankevičius pataikė du dvitaškius ir „Sūduva-Mantinga“ turėjo 3 taškų persvara (49:52).
Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes „Sūduva-Mantinga“ turėjo 10 taškų pranašumą, klaipėdiečiai dar bandė spausti varžovus ir buvo sumažinę atsilikimą iki 3 taškų, bet pergalę  šventė „Sūduva-Mantinga“ rezultatu 70:75.
Šiose rungtynėse „Neptūnui-Akvaservis“ negalėjo padėti Adomas Sidarevičius ir Petras Piekus.
„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 17 (5 rez. perd.), Dovydas Romančenko 15, Gabrielius Mažeika 11, Nojus Mineikis 10.
„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 15, Tomas Galeckas 13 (9 rez. perd.), Rokas Stankevičius 12, Šarūnas Beniušis 11.