Atkakliose rungtynėse „Neptūnas-Akvaservis“ pergalė

2020.11.26

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ Nacionalinėje krepšinio lygoje po atkaklios kovos namuose rezultatu 74:67 (19:15, 16:24, 17:14, 22:14) įveikė Molėtų „Ežerūno-Atleto“ komandą.
Rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo sėkmingiau ir po taiklių Mintauto Mockaus baudų metimų įgijo 7 taškų pranašumą (12:5). Antroje pusėje žaidimas išsilygino, o kėlinio pabaigą geriau sužaidę molėtiškiai priartėjo iki 4 taškų (19:15).
Antrajame kėlinyje „Neptūnui-Akvaservis“ vis pavykdavo pabėgti nuo varžovu, tačiau likus žaisti dvi minutes po Lauryno Samėno tritaškio pirmą kartą į priekį įsiveržė „Ežerūnas-Atletas“ ir kėlinį užbaigė turėdami 4 taškų pranašumą  (35:39).
Po ilgosios pertraukos „Ežerūnas-Atletas“ toliau iniciatyvą laikę savo rankose ir buvo įgiję 8 taškų pranašumą. Tada Nojus Mineikis ėmėsi traukti „Neptūną-Akvaservis“ pelnęs antroje kėlinio dalyje 11 taškų ir po trijų kėlinių klaipėdiečių deficitas liko minimalus (52:53).
Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 90 sekundžių „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo minimalų pranašumą, bet tada Lukas Kreišmontas smeigė tritaškį, Nojus Mineikis ir Dovydas Romančenko pataikė baudų metimus ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę 74:67.
Šiose rungtynėse „Neptūnui-Akvaservis“ negalėjo padėti Gediminas Leščiauskas ir Matas Vaitkus.
„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 18 (12 atk. kam.), Dovydas Romančenko 10, Lukas Kreišmontas ir Mintautas Mockus po 9.
Ežerūnas-Atletas“: Evaldas Džiaugys ir Laurynas Samėnas po 19, Deividas Kumelis 12 (10 atk. kam., 12 rez. perd.)