Atkakliose rungtynėse „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2022.11.26

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 75:80 (16:28, 32:18, 16:17, 11:17) turėjo pripažinti Palangos „Kuršių“ pranašumą.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko atkakli kova, bet įpusėjus kėliniui „Kuršiai“ įgijo 5 taškų persvara. Vėliau „Kuršiai“ įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinio pabaigos 16:28.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo spurtu 11-1 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Įpusėjus kėliniui po Justin Young dvitaškio svečiai susigrąžino 9 taškų persvara, bet Gediminas Leščiauslas pelnė 6 taškus, 4 pridėjo Kristupas Keinys ir klaipėdiečiams išsiveržė į priekį ir persvara išlaikė iki kėlinio pabaigos 48:46.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ greitai padidino persvara iki 6 taškų, bet tada „Kuršiai“ spurtavo ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 1 taškas. Antroje kėlinio dalyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir klaipėdiečiai išlaikė minimalų pranašumą 64:63.

Paskutiniame ketvirtyje „Kuršiai“ vedami Zacaree Owens greitai išsiveržė į priekį, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė 7 taškai. Likus žaisti minutę „Neptūnas-Akvaservis“ priartėjo iki 3 taškų, bet Zacaree Owens tikslūs baudų metimai leido „Kuršiams“ švęsti pergalę rezultatu 75:80.

„Neptūno-Akvaservis“ gretose dėl traumos nerungtyniavo Matas Repšys.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 24, Gediminas Leščiauskas 13, Rytis Šakaitis 12.

„Kuršiai“: Zacaree Owens 28, Ernestas Jaškus 16, Martynas Pocevičius 12, Justin Young 10.