Atkakliose rungtynėse „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2023.01.14

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 53:62 (11:14, 14:12, 18:21, 10:15) nusileido Vilniaus „Steko“ komandai.

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet Justo Šukelio vedami svečiai per 6 sužaistas minutes įgijo 9 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ traukiamas Kristupo Keinio spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų 11:14.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos nerezultatyviai. Sužaidus 7 minutes „Neptūnas-Akvaservis“ po Kristupo Leščiausko pelnytų taškų pirmą kart išsiveržė į priekį, bet „Stekas“ greitai atstatė 5 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę klaipėdiečiai į ilgąją pertrauka išėjo atsilikdami rezultatu 25:26.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiams sunkiai sekėsi stabdyti „Steką“ ir svečiai įpusėjus kėliniui padidino pranašumą iki 7 taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet Arno Knystauto traukiami šeimininkai iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 4 taškų 43:47.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 5 minutes po Mato Repšio dvitaškio klaipėdiečių atsilikimas siekė 2 taškus, bet tada „Stekas“ laimėjo atkarpą 0-8 ir įgijo 10 taškų pranašumą. Per likusį laiką „Neptūnui-Akvaservis“ prisivyti varžovų nepavyko ir „Stekas“  šventė pergalę rezultatu 53:62.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys ir Jonas Paukštė po – 10, Gediminas Leščiauskas ir Kristupas Keinys po – 8.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 13, Tadas Rinkūnas 11, Justas Šukelis 10.