Atkakliose rungtynėse – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2023.03.09

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 92:77 (24:23, 29:16, 21:20, 18:18) nugalėjo Kretingos „Kretingą-VR Servisas“ komandą.

Rungtynių pradžioje „Kretinga-VR Servisas“ traukiama 11 taškų pelniusio Edgaro Danio įgijo 7 taškų persvara, bet įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ išlygino rezultatą, o iki kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį rezultatu 24:23.

Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi 8 kartus, bet antroje kėlinio dalyje „Neptūnas-Akvaservis“ pelnė 10 taškus be atsako ir įgijo 8 taškų persvara, o kėlinio pabaigoje dar labiau padidino atotrūkį ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 53:39.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai traukiami Jono Paukštės ir Kristupo Leščiausko padidino persvara iki 18 taškų. Kėlinio pabaigoje svečiai sumažino atsilikimą iki 12 taškų, bet Gedimino Leščiausko ir Mato Repšio taškai atstatė 15 taškų pranašumą 74:59.

Paskutiniame ketvirtyje „Kretinga-VR Servisas“ įpusėjus sumažino atsilikimą iki 8 taškų, bet šeimininkai atsakė 5 taškai be atsako ir atstatė turėtą 13 taškų persvara. Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ neleido svečiams priartėti ir šventė pergalę rezultatu 92:77.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 16, Matas Repšys 15, Gediminas Leščiauskas 14, Kristupas Keinys 12, Jonas Paukštė 11.

„Kretinga-VR Servisas“: Edgaras Danys 23, Raidas Nacius 15, Modestas Jurkaitis 14, Rytis Zabita 12.