Atkakliose rungtynėse – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2024.03.02

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 105:100 (21:31, 31:26, 31:30, 22:13) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ komandą.

Rungtynes prasidėjo atkaklia kova ir įpusėjus kėliniui „Delikatesas“ pirmavo 1 taškų. Tada šeimininkai surengė spurtą 8-0 ir įgijo 9 taškų persvarą, kurią iki kėlinio pabaigos padidino vienu taškų 21:31.

Antrajame ketvirtyje komandos ir toliau demonstravo puikų žaidimą puolime ir įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų liko nepakitęs. Likus žaisti 2 minutes šeimininkai įgijo 12 taškų persvara, bet iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai vedami Mato Narvilo ir Deivido Anužio sumažin0 atsilikimą iki 5 taškų 52:57.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ traukiamas 11 taškų pelniusio Lauryno Mikalausko sužaidus 5 minutes išlygino rezultatą. Likus žaisti 2 minutes Mato Narvilo 4 tikslių baudos metimų klaipėdiečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigą geriau sužaidęs „Delikatesas“ pirmavo rezultatu 83:87.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Delikatesas“ įgijo 7 taškų pranašumą, bet sužaidus 6minutes klaipėdiečiai spurtavo 12-4 ir išsiveržė į priekį 1 tašku. Likus žaisti minutę rezultatas buvo lygus, bet Kristužas Leščiauskas pataikė tritaškį metimą, dvitaškį pridėjo Matas Repšys ir likus žaisti 30 sekundžių komandas skyrė 5 taškai. Per likusį laiką komandos nesurengė sėkmingų atakų ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 105:100.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 24, Deividas Anužis 20, Matas Narvilas 18, Laurynas Mikalauskas 16, Kristupas Leščiauskas 15.

„Delikatesas“: Nojus Jankūnas 22, Šarūnas Kulevičius 20, Devin Hutchinson 18, Donnell Cegers 14.