Atkakliose rungtynėse „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2022.11.19

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 73:69 (21:20, 21:14, 11:21, 20:14) nugalėjo Vilniaus „Rytas-2“ komandą.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko atkakli kova ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus. Vėliau „Rytas-2“ įgijo 4 taškų pranašumą, bet Gedimino Leščiausko vedami klaipėdiečiai iki kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu 21:20.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ toliau sėkmingai atakavo varžovus ir įgijo 7 taškų persvara. Įpusėjus kėliniui po Ado Šimonio dvitaškio svečiai priartėjo iki 2 taškų, bet Rytis Šakaitis pelnė 6 taškus paeiliui ir klaipėdiečiams sugrąžino 8 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos 42:34.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ greitai padidino persvara iki 12 taškų, bet tada „Rytas-2“ spurtavo ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 5 taškai. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai pelnė tik 2 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį rezultatu 53:55.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnui-Akvaservis“ buvo pavykę susigrąžinti 2 taškų pranašumą, bet tada „Rytas-2“ pelnė 8 taškus paeiliui ir įpusėjus kėliniui pirmavo 6 taškais. Po minutės pertraukėlės grįžę klaipėdiečiai spurtavo 10-0 ir likus žaisti 3 minutės pirmavo 4 taškų persvara. Likus žaisti minutę „Rytas-2“ priartėjo iki 2 taškų, bet Kristupo Keinio ir Mato Repšio taškai leido klaipėdiečiams švęsti pergalę rezultatu 73:69.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 15, Gediminas Leščiauskas 14, Oskaras Pleikys ir Jonas Paukštė po – 9.

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 18, Modestas Babraitis 14, Adas  Šimonis 11.