ATVYKO NAUJASIS „NEPTŪNO“ LEGIONIERIUS

2018.01.05

Naujasis „Neptūno“ įžaidėjas amerikietis Brandonas Fieldsas – jau Lietuvoje. Jis iš Kijevo (Ukraina) atskrido į Vilnių ir dabar yra jau pakeliui į Klaipėdą.
Krepšininkas teigė esąs patenkintas, kad jo karjeros stotele tampa Lietuva, kurioje krepšinis yra itin mylimas ir gerbiamas. B. Fieldsas į mūsų šalį atvyko ir Klaipėdoje gyvens su žmona ir dviem vaikais.
Jau šiandien nuo 16 val. naujasis „Neptūno“ žaidėjas atliks medicininę apžiūrą ir, jei viskas gerai, pradės kartu su komanda treniruotis.
Tikimasi, kad jo debiutas, vilkint „Neptūno“ marškinėlius, įvyks jau sausio 9 dieną (antradienį), kai klaipėdiečiai „Švyturio“ arenoje nuo 19 val. FIBA Čempionų lygos turnyro dvikovoje susitiks su  B grupės turnyro lentelės lyderiais Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) krepšininkais.
Pirmąją šio sezono tarpusavio dvikovą, vykusią 2017 metų spalio 24 dieną Vokietijoje, „MHP Riesen“ laimėjo rezultatu 95:83.
Pasistiprinęs „Neptūnas“ Klaipėdoje sieks revanšo. Juk neptūniečiai šį sezoną, įskaitant FIBA Čempionų lygos turnyrą ir „Betsafe-LKL“ čempionatą, „Švyturio“ arenoje žingsniuoja tik pergalingai ir stengsis šią tradiciją pratęsti.