Audrius Mineikis: buvo tikrai netikėta, kad man siūloma perimti dublerių vairą

2020.02.20

Vykstant trenerių rokiruotėms pagrindinėje „Neptūno“ komandoje, tai palietė ir „Neptūnas-Akvaservis“. Tomui Gaidamavičiui palikus pastarąją komandą, vadovauti jai buvo paskirtas ilgametis Lietuvos krepšinio lygos žaidėjas, o dabar ir treneris Audrius Mineikis. Nespėjęs apšilti kojų, jis jau kitą dieną, po komandos vadovų skambučio turėjo vykti su „Neptūnas-Akvaservis“ vyrais į Joniškį žaisti rungtynes prieš „Delikatesą“. Be Vytauto Šarakausko ir Klaido Metrikio turėję verstis klaipėdiečiai buvo priversti kapituliuoti.
„Buvo tikrai netikėta, kad man siūloma perimti dublerių vairą, – apie netikėtą „Neptūno“ vadovybės pasiūlymą kalbėjo Audrius Mineikis. – Nespėjau nei tinkamai su visais susipažinti, o jau kitą dieną turėjome vykti į Joniškį, žaisti rungtynes prieš „Delikatesą“. Dabar jau spėjau apsiprasti, susipažinti su komanda. Jaunimas tikrai stengiasi, nori tobulėti, kilti aukštyn. Darbas vyksta gerai. Apmaudu, kad pralaimėjome „Delikatesui“, bet kaip minėjau, dar gerai nepažinojau komandos žaidėjų, jų galimybių. Taip pat prisidėjo ir dviejų svarbiausių žaidėjų, Klaido Metrikio ir Vytauto Šarakausko, nebuvimas. Jų tikrai trūko“.
Tomas Gaidamavičius puikiai valdė komandos žaidimą, „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo savo braižą. Būdama viena jaunausių lygos komandų, ši ekipa stabiliai laikėsi geriausiųjų ketvertuke viso sezono metu. Audrius Mineikis nežada per daug keisti komandos žaidimo, bet pripažįsta, kad kiekvienas treneris atėjęs į komandą įveda kažką naujo.
„Mano tikslas šiam sezonui – išlaikyti tą patį komandos žaidimo lygį, –  ambicijų neslėpė A. Mineikis. – Tomo įdirbis komandoje buvo didelis ir geras, man taip pat norėtųsi užbaigti sezoną gera nata. Na, o komandos vadovai nori, kad užimtume kuo aukštesnę vietą. Daug laiko kažką keisti žaidime nebuvo, tačiau ir nesinorėjo, nes sezonas artėja link pabaigos, tai tik šiek tiek pokyčių buvo. Žinoma kiekvienas treneris atsineša kažką savo, tai ir aš kelis savo dalykus bandysiu įdiegti“.
Šiandien Audrius Mineikis su „Neptūnas-Akvaservis“ stoja į naują mūšį. Uostamiesčio ekipa vyksta į Šilutę, kur jų laukia itin svarbi dvikova su turnyrinės lentelės kaimynais. O po šių rungtynių, Klaipėdos komandos vyrai neturės daug laiko poilsiui ir jau šeštadienį namuose jie priims vienus lygos lyderių Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus.
„Šilutės komandos žaidime išskirčiau greitas puolimą ir tritaškius metimus, – apie būsimus varžovus kalbėjo komandos strategas. – Jeigu atimsime iš jų šiuos dalykus, mes tikrai kovosime dėl pergalės. Taip pat reikės stabdyti ir legionierius – Byron Sanford ir Terrell Alston“. Na, o rungtynėse prieš Marijampolės komandą tikimės gausaus sirgalių palaikymo, geros kovos ir žinoma pergalės. Namų sienos turi duoti savo efektą“.