Baras „Faksas“ įsiliejo į „Neptūno“ klubo rėmėjų gretas

2020.01.30

„Neptūno“ klubo rėmėjų gretos auga. Naktinis baras „Faksas“ papildė „Neptūno“ rėmėjų gretas.
Nuo 1997 metų baras „Faksas“ savo veiklą pradėjo Nidoje. Kai Gediminas Mustakimovas ir jo partnerė Kristina užsinorėjo daugiau vietos ir triukšmo, jie pradėjo ieškoti patalpų Klaipėdoje. Turėdamas aiškią viziją, kryptį, mąstančia ta pačia kryptimi partnerę pasiekė to, kad baras „Faksas“ Klaipėdoje tapo viena žymiausių ir mėgstamiausių klaipėdiečių ir uostamiesčio svečių naktinių pasisėdėjimų vietų.
„Visos marketingo Biblijos rėkia, kad 10% pelno reikia atiduoti. Esame socialiai aktyvūs ir remiame senelių namus, gyvūnų prieglaudas. Šiais metais nusprendėme paremti tokią organizaciją, su kuria būtų abipusė nauda“, ­­– savo pasirinkimą dėstė G. Mustakimovas
Pasidomėjus, kodėl Gediminas pakeitė rėmimo sritį ir pasuko į krepšinio aikštelę, paaiškėjo, kad meilė Klaipėdos miestui buvo didžiausias rodiklis, o kas geriau jį atspindį, jei ne vienintelė Klaipėdos miesto regiono krepšinio komanda.
„Sporto asas nesu, bet „Neptūnas“ yra Klaipėdos krepšinio komanda, o aš myliu Klaipėdą, myliu klaipėdiečius, o dabar reikės ir „Neptūną“ mylėti“, – prisipažino Gediminas, kodėl savo dešimtinę skyrė būtent šiam krepšinio klubui.
„Džiaugiamės, kad socialiai atsakingas mažasis verslas prisideda prie krepšinio rėmimo. Tai galėtų būti puiki paskata ir pavyzdys kitiems mažiesiems Klaipėdos verslininkams“, ­­– nauju rėmėju džiaugiasi „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.
„Skatinu ir palaikau visus, kas gali prisidėti prie paramos. Ypač klaipėdiečius, skatinu prisidėti prie „Neptūno“ rėmimo, nes gražu ir labai malonu krepšininkams matyti savo sirgalius mojuojančius šalikais, bet pinigai šiais laikais reikalingi visiems“, – baro „Faksas“ šeimininko G. Mustakimovo paraginimas būti daugiau socialiai atsakingiems ir prisidėti prie krepšinio klubo gerovės.