„Betsafe–LKL“ kovoms „Neptūnas“ įregistravo Tadą Pažėrą

2018.11.23

Klaipėdos „Neptūno“ dublerių įžaidėjas Tadas Pažėra nuo šiol turės galimybę pademonstruoti savo sugebėjimus ir stipriausioje šalies lygoje.
Uostamiesčio ekipa 20-mečiui „Neptūnas-Akvaservis“ gynėjui suteikė dvigubą licenciją, kuri leis rungtyniauti ne tik Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), bet ir „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.
„Tadas palieka jauno, darbštaus bei norinčio tobulėti žmogaus įspūdį. Jis – tikras profesionalas, o mes esame patenkinti jo darbo etika. Tikimės, kad jaunam krepšininkui tai bus žingsnis į priekį.
Buvome jį pasikvietę į „Neptūno“ treniruotes bei manome, kad ateityje jam suteiksime galimybių pasirodyti ir LKL kovose“, – apie perspektyvų gynėją kalbėjo „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas.
T. Pažėra šį NKL sezoną sužaidė 11 rungtynių, ant parketo vidutiniškai praleidžia po 25 minutes, pelno po 14,1 taško, atkovoja po 3,9 kamuolio, atlieka po 3,8 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 16 naudingumo balų.
Įvairaus amžiaus jaunimo rinktinėse žaidęs šiaulietis 2015-aisiais karjerą pradėjo gimtojo miesto „Šiaulių“ komandoje. Po pusantrų metų atletas persikėlė į Joniškio „Delikatesą“, o po sezono „Palangos“ ir Mažeikių „Erelių“ komandose jis šią vasarą atvyko į uostamiestį bei su „Neptūnu“ sudarė ilgalaikę sutartį.