Bilietų platinimą į Klaipėdos „Neptūno“ rungtynes perima „Tiketa“

2018.06.08

Pirmaujanti šalies bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ žengė dar vieną žingsnį, kad galutinai įsitvirtintų Vakarų Lietuvos rinkoje. Šią savaitę „Tiketa“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos „Neptūno“ klubu ir artimiausiu metu perims bilietų platinimą į pajūrio klubo rungtynes.
„Nors turėjome sunkumų, sezoną baigiame pakiliomis nuotaikomis ir permainomis. Tikiu, kad jos komandai išeis į gerą ir savo gerbėjus toliau džiuginsime kovinga dvasia, aistringu žaidimu, gražiu krepšiniu, pergalėmis ir vertėmis, kurias suteiks mūsų naujasis partneris – „Tiketa“, – sako „Neptūno“ klubo direktorius Vilius Sukonas  ir pabrėžia, kad į paskutines likusias komandos šio sezono rungtynes bilietus baigs platinti ankstesnis partneris – bilietai.lt.
„Tiketos“ ir „Neptūno“ draugystė prasidės nuo abonementų prekybos į klubo namų rungtynes uostamiesčio „Švyturio“ arenoje. Apie abonementų prekybos startą klubas žada paskelbti artimiausiu metu.
„Klaipėdos „Neptūnas“ – nepalaužiamas klubas, kuriuo didžiuojasi ne tik Klaipėda, bet, manau, ir visa Lietuva, tuo įsitikinome įnirtingoje LKL pusfinalio kovoje su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. „Neptūno“ komanda – puikus stiprybės pavyzdys. O su stipriausiais visuomet ypač smagu dirbti. Esu įsitikinusi, kad ši partnerystė padės dar labiau sustiprėti ir jiems, ir mums“, – sako bendrovės „Tiketa“ komercijos direktorė Dovilė Poniškaitienė.
Sirgalių patogumui Klaipėdos „Švyturio“ arenoje netrukus bus atidaryta fizinė „Tiketos“ kasa. Klaipėdos „Neptūno“ abonementus, o prasidėjus kitam sezonui, ir bilietus į namų rungtynes taip pat bus galima įsigyti ir kitose fizinėse „Tiketos“ kasose, internetu www.tiketa.lt ir naudojantis „Tiketos“ mobiliąja programėle.
Apie plėtrą Vakarų Lietuvoje „Tiketa“ pranešė dar gegužės pradžioje, kuomet pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos „Švyturio“ arena ir Palangos koncertų sale.
2017 m. „Tiketa“ pardavė 1,05 mln. bilietų į daugiau nei 10 tūkst. renginių.