„Kakava.lt“ – naujas bilietų į Klaipėdos „Neptūno“ rungtynes platintojas

2019.09.16

Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su 2018 m. rudenį savo veikla pradėjusiu bilietų platintojų „Kakava LT“ ir jau pradėjo prekybą į šį savaitgalį startuosiančias krepšinio kovas.
„Džiaugiamės, kad mažiau nei per metus pavyko įsitvirtinti šioje labai konkurencingoje rinkoje ir pelnyti renginių organizatorių bei pirkėjų pasitikėjimą. Didelė garbė dirbti kartu su viena pajėgiausių vyrų krepšinio komandų Lietuvoje, kuri yra stiprus komandinis ir vertybinis pavyzdys ne tik klaipėdiečiams, bet ir visai Lietuvai.
Pirmasis sezonas „kakava.lt“ buvo labai dinamiškas ir įdomus, todėl esu tikra, kad Klaipėdos „Neptūno“ jubiliejinis 55-asis sezonas bus toks pats įspūdingas“, – sako „Kakava LT“ direktorė Eglė Jackūnienė.
„Visada norime savo sirgaliams pasiūlyti kuo palankesnes bilietų įsigijimo sąlygas, tad šį sezoną nusprendėme namų rungtynių bilietų platinimą atiduoti į „Kakavos“ rankas“, – teigė „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.
Jau rugsėjo 21d. visų „Neptūno“ sirgalių laukia „Betsafe–LKL“ atidarymo rungtynės, kuriose „Neptūnas“ susikaus su Utenos „Juventus“. Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti čia.
Bilietus taip pat galite įsigyti knygynų tinkle VAGA, Klaipėdos „Švyturio“ arenos kasoje bei kitose „kakava.lt“ kasose.
„Kurdami savo svetainę, visų pirma galvojome apie tai, kad pirkėjai joje galėtų kiek įmanoma greičiau ir paprasčiau įsigyti norimus bilietus. Krepšinio sirgaliai patys galės įsitikinti, kad įsigyti bilietus į savo mėgstamos komandos rungtynes dar niekada nebuvo taip paprasta. Sporte lemiama gali būti kiekviena sekundė, todėl brangindami kiekvieno pirkėjo laiką, rekomenduojame nestovėti eilėje prie kasos, o bilietus pirkti internetu. Dar geriau tai, kad bilieto nereikia spausdinti, pakanka jį turėti savo telefone“, – sako „Kakava LT“ direktorė Eglė Jackūnienė.