Brandonas Fieldsas prieš akistatą su „Žalgiriu“: „Į Kauną vykstame kautis. Kitų minčių net nėra“

2018.04.10

„Žalgiris“ – viena iš šiųmetės Eurolygos lyderių, tad norint įveikti šią ekipą, reikia žaisti lyg iš natų ir tikėtis didžiulės sėkmės. Mūsų motyvacija – didžiulė. Į Kauną vykstame kautis. Kitų minčių net nėra“, – prieš šio vakaro Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mūšį Kaune pabrėžė Klaipėdos „Neptūno“ komandos žaidėjas Brandonas Fieldsas.
Šias rungtynes tiesiogiai iš „Žalgirio“ arenos nuo 18.50 val. transliuos BTV kanalas.
„Neptūnas“ praėjusį sekmadienį pasikėlė nuotaiką, kai „Švyturio“ arenoje rezultatu 90:71 nukovė Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.
Šiose rungtynėse visu ryškumu spindėjo B. Fieldsas, per 19 minučių pelnęs 21 tašką, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios jo šio sezono rungtynės.
„Tiesiog mėgavausi krepšiniu ir man pavyko pelnyti išties nemažai taškų. Tačiau svarbiausia, kad laimėjo komanda. Kai laimi, visada nuotaikos geros. Tikėkimės, kad tai bus ne paskutinės mano rezultatyviausios rungtynės, vilkint „Neptūno“ marškinėlius ir visa komanda dažniau galėsime mėgautis panašiomis džiugiomis akimirkomis“, – sakė B. Fieldsas.
Pasiteiravus, ar „Neptūnui“ įmanoma įveikti „Žalgirį“, B. Fieldsas atsakė: „Šiuolaikiniame krepšinyje viskas yra įmanoma, juolab, kad mes šį sezoną „Žalgirį“ kartą jau įveikėme. Tiesa, tai buvo „Švyturio“ arenoje, kur mes rungtyniaujame geriau. Sporte niekada negalima sakyti niekada“, – teigė B. Fieldsas.
Jis ir Mindaugas Kačinas per paskutines rungtynes neapsiėjo be kraujo – amerikiečiui buvo prakirstas paakys, o klaipėdiečiui – antakis.
„Abu šių krepšininkai turėjo atlaikyti po kelias gydytojo siūles, tačiau jau žaizdos gyja. Viskas gerai, abu jie ir kojos traumą išsigydęs Tomas Delininkaitis Kaune jau turėtų žaisti. Visi yra kovotojai ir pasiryžę kautis visa jėga“, – pabrėžė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
Strategas teigė, kad jam pačiam labai įdomu pasitikrinti jėgas prieš „Žalgirį“.
„Visi žinome, kad prieš „Žalgirį“ kautis Kaune – labai sudėtinga. Čia po žalgiriečių kojomis juk krito daug pajėgių Eurolygos komandų. Kautis su Eurolygos ketvirtfinalio dalyviu nereikia jokios papildomos motyvacijos. Suprantame, kad bus labai sunku, tačiau mūsų tikslas – kautis garbingai. „Žalgiris“ yra „Žalgiris“, ir čia daug komentarų nereikia. Mums patiems įdomu pasitikrinti jėgas su tokia pajėgia komanda“, – pridūrė „Neptūno“ vyr. treneris.
Šiose rungtynėse Kauno „Žalgiriui“ nepadės Axelis Toupane’as, kuris už nesportinį elgesį rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ buvo nubaustas diskvalifikacija vienerioms rungtynėms.
Neptūniečiai su 22 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje žengia treti, „Žalgiris“ su 25 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais įsitaisė pirmoje turnyro lentelės pozicijoje.
„Neptūnas“ ir „Žalgiris“ šį sezoną kovėsi tris kartus. Du kartus pergalę šventė kauniečiai (88:62 ir 83:75) ir kartą neptūniečiai (73:64).