Dž. Slavinskas lieka „Neptūno“ komandoje

2020.07.16

Sudėties komplektacijos darbus tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas“ dvejiems metams, pagal formulę „1+1”, pratęsė sutartį su 21-ių puolėju Džiugu Slavinsku.
„Džiaugiuosi likdamas „Neptūno“ komandoje ir savo gimtajame mieste. Viena priežasčių likti Klaipėdoje buvo ta, kad tiek treneris, tiek vadovybė norėjo mane išlaikyti, nes yra renkama jauna komanda, kuri bus alkana. Tikiuosi, kad pavyks iškovoti daug pergalių“,– tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė Džiugas Slavinskas.
„Džiugas yra mūsų piramidės žaidėjas, kuris savo atsidavimu bei sunkiu darbu užsitarnauja vis didesnį trenerio pasitikėjimą“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė klubo sporto direktorius Dainius Vaitelis.
Praėjusiame LKL sezone puolėjas per 12 minučių įmesdavo 3,9 taško, atkovodavo po 2 kamuolius ir rinkdavo 4,1 naudingumo balo.
Sutartis su „Neptūnu“ jau turi Martynas Mažeika, Matas Jogėla, Simas Galdikas, Tadas Pažėra, Klaidas Metrikis, Tomas Delininkaitis, Žygimantas Janavičius, Giedrius Stankevičius, Evaldas Šaulys, Aidas Einikis, Benas Griciūnas.