Džiugios naujienos: traumą Panevėžyje patyręs Ž.Janavičius išvengė lūžių

2020.10.05

Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai gali ramiau atsipūsti. Pirmadienį atlikti išsamūs tyrimai parodė, jog Panevėžyje traumą patyręs įžaidėjas Žygimantas Janavičius išvengė pėdos ar pirštakaulio lūžių, tačiau rungtyniauti negalės 2-4 savaites.
Ž.Janavičius susižeidė dar pirmojo kėlinio viduryje ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Atakų generolo netekęs „Neptūnas“ 82:87 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ ir patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą „Betsafe–LKL“ čempionate.
„Liūdna žinia, kad Žygimantas Janavičius gavo traumą. Ko gero, tai bus rimta trauma. Ši netektis išmušė mus iš vėžių, strigome puolime organizuodami žaidimą. Rungtynių pabaigoje pritrūkome šalto proto ir taiklių metimų“, – po pralaimėjimo Panevėžyje sakė vyriausiasis „Neptūno“ treneris Tomas Gaidamavičius.
Per kiek daugiau nei penkias minutes Ž.Janavičius pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, surinko 8 naudingumo balus, o pirmose dvejose LKL rungtynėse įžaidėjas rinko po 9,5 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.
Šeštadienį „Neptūno“ krepšininkai vyks į Prienus, kur susitiks su vietos „CBet“ ekipa.