Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjęs „Neptūnas“ patyrė pralaimėjimą

2020.12.11

Pirmąjį rungtynių kėlinį laimėjusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda per likusius krito į gilią duobę ir patyrė pralaimėjimą prieš Šiaulių „Šiaulius“ 70:90 (25:15, 8:30, 14:21, 23:24).
Rungtynės prasidėjo gan aukštu rezultatyvumu bei tempu, abi komandas labiau koncentravos ties puolimu, nei gynyba. Sužaidus pusę ketvirčio, „Neptūnas“, po Dominykos Paliulytės dvitaškio, įgijo 6 taškų persvarą, bet ji greitai ištirpo po kelių sėkmingų šiauliečių atakų. Vis tik kėlinio pabaigoje klaipėdietės spurtavo 9:0 ir po prieš antrąjį kėlinį įgijo dviženklę, 10-ties taškų persvarą.
Antrąjį ketvirtį Klaipėdos komanda pradėjo tiesiog tragiškai – prametė visus metimus. „Šiauliai“ pajautė, kad gali grįžti į rungtynes ir surengė 12:0 spurtą. Taip jos ne tik išlygino, bet ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (25:27). „Neptūno“ duobė kėlinio eigoje tik didėjo, o tuo naudojosi svečių ekipa didindama pranašumą. Klaipėdietės antrąjį kėlinį pralaimėjo 25-iais taškais, varžovėms leido įmesti 30 taškų, o prieš ilgąją pertrauką turėjo 12-os taškų deficitą (33:45).
Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ kiek geriau dirbo gynyboje, tačiau puolime užsikurti ir surengti geresnės atkarpos niekaip nepavykdavo, o šiaulietės ir toliau pirmavo solidžia persvara. Kėlinio pabaigoje šiaulietės spurtavo 9:0 ir įgijo rekordinę 22-jų taškų persvarą.
„Neptūno“ merginos ketvirtajame kėlinyje dar bandė atkurti intrigą ir savo varžoves buvo prisivijusios iki 15-os taškų, tačiau ilgesnę rotaciją turėjusios šiaulietės pademonstravo šaltus nervus ir užtikrintai pabaigė rungtynes.
Klaipėdos „Neptūnas“: Dalia Donskichytė 23, Agnė Černeckytė 16, Ligita Tamutytė 14, Dominyka Paliulytė 10.
Šiaulių „Šiauliai“: Jacqueline Benitez 27, Davida Dale 22, Savannah Plentovich 15, Urtė Bukauskaitė 12.