Didžiuoju „Neptūno“ rėmėju tapo jūrų krovinių kompanija „Bega“

2018.05.02

Didelius pasikeitimus išgyvenęs Klaipėdos „Neptūnas“ dėlioja naujojo sezono gaires. Jau nuveiktas didelis darbas ir nuo naujojo sezono klubo rėmėjų gretas papildys Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“.
„Jaučiame labai didelę atsakomybę dėl to, kad tokia didelė ir stipri įmonė papildė mūsų partnerių gretas, – nauju bendradarbiavimu džiaugėsi „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – „Bega“ tapo klubo didžiuoju rėmėju, todėl dirbsime labai rimtai, kad pateisintume lūkesčius.“
„Bega“ yra pirmoji Lietuvoje privati laivų krovos įmonė. Klaipėdos jūrų uoste veikianti kompanija jau daugiau nei 25 metus sėkmingai teikia uosto krovos, logistikos paslaugas Lietuvos bei užsienio šalių pramonės, žemės ūkio produktų gamintojams, eksportuotojams bei importuotojams.
Kompanija „Bega“ Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje įgyvendina ne vieną socialinį projektą, yra įvairių kultūros, sporto, ugdymo įstaigų bei projektų, jūrinio paveldo objektų rėmėja, mecenatė.
„Šio sezono viduryje „Neptūnui“ atsidūrus sudėtingoje situacijoje, kompanijos akcininkai  priėmė sprendimą suremti pečius kartu su kitomis miesto įmonėmis bei prisidėti prie reprezentacinės uostamiesčio krepšinio komandos veiklos bei perspektyvų. „Neptūnas“, kaip komanda, pasižymi tvirtu jūriniu charakteriu ir mes tikimės, kad šis bendradarbiavimas sudarys krepšininkams bei treneriams daugiau galimybių jį pademonstruoti krepšinio kovose Lietuvoje bei Europoje. Kuo dažniau laimi „Neptūnas“, tuo emociškai pakilesnė Klaipėda ir jos žmonės“, – sako jūrų krovinių kompanijos „Bega“ generalinis direktorius Laimonas Rimkus.
Tarp kompanijos ir klubo pasirašyta vienerių metų sutartis su galimybe ją pratęsti.
„Labai tikimės, kad šis bendradarbiavimas išaugs į ilgalaikę draugystę, – ateities planais dalijosi V. Sukonas. – Norisi suburti stiprių partnerių ratą, su kuriais galėtume sukurti didelę vertę Klaipėdai.“