Dovydas Romančenko: apie pralaimėjimu pasibaigusį mačą su „Lūšimi“ bei šios savaitės dvikovas

2019.11.07

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o antrąsias klaipėdiečiai žais šeštadienį namuose, kur priims Kauno „Žalgiris-2“ komandą.
Prieš pirmąją dvikovą „bcneptunas.lt“ tinklalapis apžvelgia abu šios savaitės varžovus bei pateikia interviu su komandos kapitonu Dovydu Romančenko, kuris pasidalijo mintimis apie šią savaitę laukiančias dvikovas bei ko pritrūko rungtynėse prieš Šilalės „Lūšies“ komandą.
„Manau, kad neįvertinom priešininko, užmigom ant tų laurų, nes pergales iškovojom vieną po kitos, – paklaustas, kodėl nepavyko iškovoti pergalės prieš Šilalės „Lušies“ krepšininkus kalbėjo Dovydas Romančenko. – Galvojom, kad išeisim viena koja ir laimėsim, bet Šilalės tvirti vyrai davė gerų pamokų mums. Gavom gerų pamokų iš trenerio, kiekvienam žaidėjui pasakė, ką jis paskutinėse rungtynėse padarė gerai, ką blogai“.
Pirmasis varžovas šią savaitę – Joniškio „Delikatesas‘. Nors ši ekipa sezono pradžioje ir nerodo optimaliausios sportinės formos, bet potencialo ji tikrai turi. Tai jie įrodė ir paskutinėse savo rungtynėse, kai namuose parklupdė dabartinius čempionus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vyrus. Ir apskritai pastaruoju metu Joniškio komandos žaidimo kreivė kyla į viršų. Jei sezoną jie pradėjo pergale prieš Molėtų „Ežerūną“, po to sekė 5 pralaimėjimai iš eilės, bet per paskutines 4 rungtynes jie pasiekė 3 pergales, ir tik 1 taškų nusileido Šakių „Vyčiui“.
„Turėsim pasidaryti išvadas ir prieš „Delikatesą“ grįžti į pergalių kelią. Svarbiausias raktas į pergalę – vykdyti trenerio sudarytą planą“, – apie pergalės faktorių kalbėjo Dovydas Romančenko.
„Delikatesas“ savo sudėtyje turi NKL pažįstamų veidų. Šioje komandoje pagrindinis žmogus yra Eimantas Stankevičius, renkantis po 17 taškų per rungtynes. Tačiau šioje ekipoje yra ir daugiau pastebimų žaidėjų: Andrius Globys (12.1 eff), Aistis Pilauskas (11.3 eff), Giedrius Stankevičius (16 eff).
Kitas šios savaitės varžovas yra „Žalgirio“ dublerių komanda. Niekam nepaslaptis, kad kiekvieną sezoną dubleriai išleidžia bent po vieną savo komandos atstovą į aukštesnį lygį, t.y pagrindinę „Žalgirio“ komandą. Net ir sezono metu kai kuriems žaidėjams suteikiama galimybė debiutuoti LKL ar net Eurolygoje.
„Kaip ir kiekvienoje jaunoje komandoje, taip ir šioje išskirčiau tą norą, – apie kauniečius kalbėjo kapitonas. – Jie eis į aikštę negalvodami apie nieką. Lupsis, daužysis ir tikrai sieks tos pergalės. Bet kokiu atveju reikės stipriai ruoštis ir šioms rungtynėms, duot kovos atgal ir stengtis pasiimti pergalę“.
Nors tai ir yra jauna komanda, kaip ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, tačiau savo kovingumu ir užsidegimu jie nenusileidžia kitoms komandoms. Pagrindinis žaidėjas šioje komandoje yra Kerr Kriisa, tačiau jis ant parketo šeštadienį nepasirodys, nes pereina į aukštesnį lygį – Prienų „Cbet“ komandą, kuri žaidžia Lietuvos krepšinio lygoje. Vis dėlto ir be jau minėto krepšininko, ši komanda nestokoja talento. Galime išskirti Eriką Venskų (16 eff), Vitalijų Kozį (11.2 eff), Karolį Babušį (11 tšk), Justiną Ramanauską (10.3 tšk). Taigi laukia pilnos jaunatviško maksimalizmo ir užsispyrimo rungtynės.
Pirmas rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ žais jau šiandien, o jas galėsite stebėti „Youtube“ platformoje 18:00.