Draugiškame mače namuose „Neptūnas“ pranoko „Nevėžį“

2018.12.04

Klaipėdos „Neptūnas“ uždarame draugiškame susitikime namuose 83:80 (18:19, 28:20, 20:22, 17:19) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.
Šiose rungtynėse uostamiesčio ekipa vertėsi be Jerai Granto ir Lorenzo Williamso, kuriems buvo suteiktas poilsis.
Po pirmojo ketvirčio klaipėdiečiai turėjo minimalų deficitą (18:19), o atkaklus žaidimas persikėlė ir į antrąją ketvirtį – sužaidus 15 minučių švieslentėje degė lygybė – 30:30.
Vis dėlto per paskutines penkias antrojo kėlinio minutes Kazio Maksvyčio kariauna spurtavo bei į ilgąją pertrauką nusinešė 7 taškų persvarą (46:39).
Nors po trečiojo kėlinio „Neptūnas“ turėjo 5 taškų pranašumą (66:61), tačiau lemiamą ketvirtį svečiai iš Kėdainių pradėjo sėkminga atkarpa 12:4 bei išsiveržė į priekį (70:73).
Uostamiesčio ekipa užtikrinčiau sužaidė dvikovos pabaigą bei iškovojo pergalę 83:80.
„Neptūnas“ šiame draugiškame mače nusileido varžovams kovoje dėl atšokusių kamuolių (28-32) bei pagal rezultatyvius perdavimus (16-18), tačiau taikliau atakavo krepšį.
K. Maksvyčio auklėtiniai pataikė 9 tritaškius iš 21 (42,9 proc.), kuomet varžovai – 9 iš 28 (32,1 proc.). „Neptūnas“ realizavo 18 baudų metimų iš 21 (85,7 proc.), „Nevėžis“ – 17 iš 25 (68 proc.).
Kitą susitikimą klaipėdiečiai žais jau gruodžio 8-ąją, šeštadienį, kuomet „Betsafe–LKL“ pirmenybėse namuose priims Alytaus „Dzūkiją“.
„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 17, Paulius Dambrauskas 16 (6/8 dvit.), Gytis Masiulis 14 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 12 (4/6 trit.), Simas Galdikas 11, Kyle’as Weaveris 7.
„Nevėžis“: Chaunsey Collinsas 20 (3/6 trit.), Gintautas Matulis 13, Simas Buterlevičius 10, Nikita Balašovas 8.