Dublerių akistatoje – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2019.11.09

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3) iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) nugalėjo „Žalgiris-2“ (6-5) krepšininkus.
Uostamiesčio ekipą į pergalę traukė veteranas Vytautas Šarakauskas, per 27 minutę pelnė 20 taškų, atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.
Šiame pergalingame mače klaipėdiečiai pataikė 10/23 tritaškių (43%), tuo metu varžovai – 6/18 (33%).
Įpusėjus pirmajame ketvirčiui Vytauto Šarakausko pastangomis klaipėdiečių pranašumas siekė 8 taškus (14:6). Antroje kėlinio dalyje taškus klaipėdiečių gretose rinko Klaidas Metrikis ir Matas Vaitkus, o kėlinį užbaigė turėdami dviženklį pranašumą (23:12)
Antrojo ketvirčio viduryje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sužaidė įgijo rekordinę 15 taškų persvara 37:22, tačiau Eriko Venskaus pastangomis „Žalgiris-2“ krepšininkai iki kėlinio pabaigos sušvelnino rezultatą 41:34.
Po ilgosios pertraukos uostamiesčio ekipa pradėjo spurtu 11:4 (52:38). Baigiantis trečiajam kėliniui komandos keitėsi tiksliomis atakomis, o „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 13 taškų persvara (57:44).
Likus žaisti 150 sekundžių klaipėdiečiai pirmavo 17 taškų persvara, tačiau kauniečiai pelnė 7 taškus iš eilės ir priartėjo iki 10 taškų. Po Tomo Gaidamavičiaus minutės pertraukėles Nojus Mineikis įmetė tritaškį, taip užtvirtindamas pergalę (77:64).
Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais lapkričio 14-ąją, ketvirtadienį, išvykoje prieš Vilniaus „Perlą“.
„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 20 (11 atk. kam.), Nojus Mineikis 14, Klaidas Metrikis 11 (6 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 10.
„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 16, Justinas Ramanauskas 14