Dublerių akistatoje – „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2022.11.03

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 67:77 (24:19, 14:21, 13:18, 16:19) nusileido Kauno „Žalgiris-2“ komandai.

Rungtynių pradžioje puolėjų vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ sužaidus 4 minutes įgijo 7 taškų persvara. Vėliau komandos keitėsi greitomis sėkmingomis atakomis, bet paskutinėse atakose geriau sužaidė svečiai, sušvelnino atsilikimą iki 5 taškų 24:19.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris-2“ pradėjo klaipėdiečius spausti nuo galinės linijos ir tai leido sušvelninti skirtumą iki 1 taško. Likus žaisti dvi minutes po Liutauro Lelevičiaus dvitaškio svečiai įgijo 6 taškų pranašumą, bet Mato Repšio pastangomis iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai 38:40.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ greitai susigrąžino 3 taškų pranašumą, bet po to svečiai spurtavo 2-15 ir įgijo 10 taškų persvara. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki 7 taškų 51:58.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neptūnas-Akvaservis“ traukiamas Kristupo Leščiausko sumažino atsilikimą iki 1 taško, bet tada įkrito į duobę ir sužaidus 7 minutes „Žalgiris-2“ susigrąžino 9 taškų pranašumą. Per likusį laiką klaipėdiečiams nepavyko pasivyti svečių ir „Žalgiris-2“ šventė pergalę rezultatu  67:77.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiams ir toliau padėti negali vyriausiasis treneris Alfredas Kaniava bei traumas patyrę Gediminas Leščiauskas, Mantas Mockevičius, Rytis Šakaitis.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 19, Gabrielius Mažeika 18, Kristupas Keinys 11, Kristupas Leščiauskas 10.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 16, Kajus Kublickas 14, Gytis Nemeikša 11.