Dviženklį pranašumą panaikinęs „Neptūnas-Akvaservis“ krito Vilniuje

2022.03.06

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose 71:78 (23:29, 10:24, 11:13, 27:12) nusileido Vilniaus „Perlui-Energija“.
Nuo rungtynių pradžios vilniečiai kibia gynyba neleido lengvai pulti klaipėdiečiams ir greitai įgijo 8 taškų persvara. Vėliau Luko Kreišmonto traukiamas „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo ir sumažino deficitą iki 3 taškų, bet kėlinio pabaigoje „Perlas-Energija“ padidino skirtumą iki 6 taškų 23:29.
Antrajame kėlinyje „Perlas-Energija“ laikė žaidimo kontrolę savo rankose, o tai leido įpusėjus kėliniui padidinti persvara iki 12 taškų. Puolime sustojęs „Neptūnas-Akvaservis“ šeimininkai iki kėlinio pabaigos leido padidinti skirtumą iki 20 taškų 33:53.
Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai gerai dirbo gynyboje ir 3 minutes neleido vilniečiams pelnyti taškų, bet patys pelnė tik tris ir skirtumo ženkliai nepavyko pakeisti. Po to sekė „Perlo-Energija“ spurtas 0:7 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 24 taškų. Iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiams pavyko tik sušvelninti skirtumą 44:66
Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Oskaro Pleikio ir Gedimino Leščiausko spurtavo 14:3 ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė tiksliais tolimais metimais, o Luko Kreišmonto dvitaškis sumažino skirtumą iki 9 taškų. Likus žaisti minutę po Luko Kreišmonto tritaškio skirtumas liko 4 taškai, bet Adas Šimonis realizavo tritaškį nuo lentos ir „Perlas-Energija“ šventė pergalę rezultatu 71:78.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 20 (18 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 19, Gediminas Leščiauskas 10
„Perlas-Energija“: Arnas Adomavičius (10 atk. kam.) ir Andreas Kologiros po – 17, Adas Šimonis 16.